Як зробити зачіску самій собі

Коли немає можливостей регулярно відвідувати перукарню і блищати ідеальної професійної укладанням день у день, не залишається іншого виходу, окрім як почати робити хороші зачіски самостійно. Звичайно, завдяки інтернету, сьогодні це зробити не так складно — маса покрокових відеоуроків, як зробити ту чи іншу зачіску, не привертаючи до цього третіх осіб; чимало фотографій, також зроблених у міру створення зачіски.

Головні критерії хорошої зачіски

Щоб результатом довгих мук Герасимчука гніздо на голові, необхідно пам’ятати пару простих рекомендацій, дотримуючись яких, ви зовсім скоро досягнете досконалості в створенні зачіски самій собі.

1. Здорове волосся. Вчасно позбавляйтеся від посічених кінчиків, відновлюйте поранену хімією шевелюру (після тієї ж фарбування волосся, наприклад), лікуєте сухість і жирність волосся, позбудьтеся від лупи (СРОЧНО!), При можливості зробіть ламінування, щоб волосся були гладкими і сяяли здоровим кольором. Тоді й зачіска буде виглядати красиво, елегантно і доглянуто.

2. Чисте волосся. Неозброєним оком можна визначити, чисті у дівчини волосся або вони не бачили шампуню і води вже так з тиждень. Чисте волосся блищать, вони легкі, м’які і ніжні на дотик, приємно пахнуть. Волосся брудні збираються а окремі скошлані пасма, вони дуже легко укладаються на відміну від чистих — спробуйте прибрати чубок долонею з чола, зачесати її пальцями наверх — якщо волосся не поспішають повертатися назад на лоб, значить, пора у ванну. До того ж, від немитого волосся неприємно пахне і вони жорсткі, жирні на дотик.

Що потрібно для того, щоб зробити зачіску самій собі?

По-перше, готова ідея, яку зачіску вам більше хотілося б самій собі зробити. Якщо ви будете годинами крутитися, примовляючи «світло мій, дзеркальце, скажи, яку мені зробити зачіску», це затягнеться надовго, бо дзеркальце говорити не вміє. Спочатку визначимося, яку ж ми хочемо собі спорудити шевелюру на голові.

По-друге, набір засобів для укладання і фіксації результату наших праць — лак для волосся. мус, бігуді або плойка (праску для випрямлення, якщо необхідно), фен, массажка і (або) гребінець, шпильки, невидимки, шпильки, гумки і т.д.

На яке торжество прямуємо?

Залежно від типу торжества зачіски можуть бути абсолютно різними — на ділову зустріч і на власне весілля з однією і тією ж шевелюрою не прийдеш. Тому до вибору ставимося уважно і з урахуванням того, куди ми збираємося сходити.

Зачіска самій собі на коротке волосся: 3 способи

На вимите волосся нанести бальзам і трохи підсушити феном. Розділяючи волосся на пасма, в хаотичному порядку збиваємо пальцями кожну з них, щоб вийшли легкі кучері. Кожну фіксуємо піною або мусом. Зачіска готова. Пасма можна укласти і за допомогою круглої массажкі, щоб обсяг був більш значним. Тепер залишилося закріпити весь результат лаком, бажано сильної фіксації. Така шевелюра робиться за 10 хвилин, і вона універсальна практично для всіх коротких стрижок.

Спосіб другий

Вимите волосся поділяємо боковим проділом і накручуємо пасма на плойку. Укладаємо отримані кучері в певній послідовності. Хаотичність, як у першому способі, нам тут не потрібна. Відповідно, фіксуємо вийшла красу лаком і можна вирушати в офіс і навіть на вечірку!

Воложимо волосся і наносимо на них невелику кількість засобу для укладання волосся. Мус наносимо в область коренів. Після цього волосся потрібно буде підсушити феном. Накручуємо пасма на бігуді маленького розміру. Трохи згодом, знімаємо і, НЕ розчісуючи волосся, красиво укладаємо локони в шикарну зачіску, закріпивши її лаком будь фіксації.

Як зробити зачіску самій собі на середні і довгі волосся

Локони

Дуже вишукано на середніх волоссі виглядають локони. Для цього накручуємо окремі пасма на бігуді. Чим більше локони ви хочете, тим більше в діаметрі повинні бути бігуді. Хочете милі кучерики — беріть найменші бігуді. Хочете великі хвилі — беріть відповідний діаметр.

Пучок своїми руками

Середні волосся можна зібрати і в пучок. Потрібно гарненько розчесати і трохи підняти їх в тім’яній області. Тепер робимо там начісування і формуємо високий кінський хвіст, залишивши кінчики волосся в гумці. Ділимо хвіст на 2 частини. Начісуємо ліву пасмо і переносимо до нижньої правої частини хвостика, скріплюємо і фіксуємо лаком.

Неперевершений грецький стиль

Можна зробити зачіску своїми руками і в грецькому стилі. Робимо обсяг з використанням бигудей або плойки. Одягаємо на голову еластичну пов’язку, волосся випускати з-під пов’язки не потрібно, одягаємо як шапочку.

Після цього ділимо волосся на 3 частини (ліва, права і на потилиці), і кожну з вийшов пасом заправляємо під пов’язку так, щоб кінчики теж визирали.

Покращуємо обсяг, трохи витягнувши прядки з кільця, і всю зачіску закріплюємо лаком для волосся. Прикраси підберіть самі по своєму смаку.

Жіночний і ніжний французький водоспад

Хороша зачіска французький водоспад, теж ідеальна для довгого волосся. Проста у виконанні, але результат шикарний, і не забирає багато часу на укладання. Робимо косий проділ на всю голову і з лицьового боку починаємо плести косу по напрямку вниз і навскоси. Дійшовши до лінії вуха, відпускаємо нижню пасмо, поряд беремо нову і вплітаємо її в косу.

І так кожен раз, відпускаючи нижню пасмо і вплітаючи нову, доходимо до другого вуха і за мочкою закріплюємо зачіску невидимками або шпильками. Зачіска хороша для хвилястого волосся, адже звисають з-під коси пасма особливо добре виглядають саме в такому вигляді.

Фото прикладів французького водоспаду дивіться в нашій статті про ньоготут

Є багато різних варіацій французького водоспаду — і з пучком, і з подвійною косою, і симетричний водоспад. Плюс в тому, що зачіска робиться швидко і надійно тримається весь навіть без сильної фіксації. Вся принадність зачіски саме в тому, що звисають «хвилі» повинні вільно майоріти, а не виглядати кам’яними через великої кількості лаку. Французький водоспад повинен бути легким, повітряним і ніжним.

Тепер вам не складе труднощів зробити собі шикарну зачіску самостійно і відправитися з нею на будь-яке торжество або важливий захід!

Фото-мануали як робити зачіски

Перейти на сайт: Джерело


Share →