Як зробити викидень

Незважаючи на те, що вартість хірургічного та медикаментозного абортів вже багато років як перестала бути захмарною, питання, як самостійно спровокувати викидень, цікавить десятки тисяч &# 8220; залетіли&# 8221; дамочок. Щоб переконатися в цьому, досить подивитися статистику по цьому запиту в будь-якому пошуковику. Особливо цікаво читати розгорнуті рекомендації по процедурі домашнього викидня від фахівців &# 8220; від сохи&# 8221; — Жінок, які в житті не вагітніли, або зовсім від чоловіків.

Найстрашніше, що такими рецептами вірять і активно користуються ними, а правдивої статистики смертей, спровокованих спробами викидня, ми ніколи не дізнаємося — в більшості випадків родичі не відбулася матусі, що відправилася на той світ після домашнього аборту, благають лікарів не афішувати справжню причину смерті. Дуже докладно і барвисто описує наслідки &# 8220; самопальних&# 8221; абортів колишній військовий лікар Андрій Ломачинський в книзі &# 8220; Розповіді судмедексперта&# 8221 ;. Ну а ми розповімо про найпоширеніші рішеннях проблеми &# 8220; як зробити викидень&# 8221; і про ті проблеми, які трапляються потім.

1. Гаряча ванна. Ті, хто радять цей спосіб позбавлення від небажаного плоду, чесно попереджають, що він не для слабкодухих, і від больового шоку можна, як кажуть у народі, &# 8220; крякнути&# 8221 ;. Тим не менше, багато залетіли дурочек лізуть в окріп, немов кури в ощип — і варяться живцем. За &# 8220; сільської методикою&# 8221 ;, щоб зробити викидень, залізти у ванну і поступово наповнювати її дуже гарячою водою — на межі терпимості. Приймати водні процедури потрібно до тих пір, поки матка не почне кровоточити — це найвірніший спосіб зрозуміти, що викидень відбувся. Тільки от більшість леді, які практикували цей спосіб, не дочекалися моменту, коли кровотеча почнеться — бо на той час вони були в непритомності від найсильнішого теплового удару, ну а потім вже продовжували доварюватися в кров’яний ванні.

Це цікаво

2. Лавровий лист. Ще один спосіб переривання вагітності з розряду &# 8220; дешево і сердито&# 8221 ;. Як стверджують популяризатори цього методу на форумах, позбутися плоду простіше простого — залий пачку, а краще дві сушеної лаврушечку склянкою крутого окропу і випий залпом, повтори для вірності пару раз, і фермент, що міститься в лавровому листі, викличе сильне скорочення матки. Тільки ось таке підприємство часто виходить успішним наполовину — речовини з відвару вбивають плід, матка скорочується, але не викидає його. Жінка ходить з мертвим зародком в утробі зі святою впевненістю, що пережила викидень. Потім починаються слабкості, запаморочення, непритомність. Добре, якщо дама зважиться звернутися до гінеколога, або її насильно туди затягнуть. Якщо ж ні — можна з успіхом &# 8220; крякнути&# 8221 ;.

3. Йод. Це, як кажуть, класика жанру. Механізм його дії по ідеї такий же, як і з лавровим листом — галоген, яким є йод, викликає загальне отруєння організму, матка скорочується і виштовхує плід. Після розпиття йоду з молоком або водою, як стверджують порадники від сохи, якийсь час буде може бути погано, навіть дуже погано, але потім відлежатися пару днів — і ти як огірочок. Якщо все було б так просто, ніхто б не лягав під вакуум, все б пили йод з молочком і були б щасливі. І ось чому: розрахувати, скільки йоду зможе осилити ваш організм, гіпотетично нікому не під силу. Хтось від чарочки йоду буде корчитися в судомах, розхлюпуючи колом блювотні маси (ще б — найсильніший хімічний опік шлунка і травного тракту), а більш слабкі відключаться вже після тошнотно позовів — потім залишається тільки виносити вперед ногами. Це у випадку передозу йоду, звичайно. Але визначити &# 8220; вбивчу&# 8221; для плода і відносно нешкідливу для горе-матусі дозу нереально.

4. Постинор. Переривання вагітності на пізніх термінах за допомогою &# 8220; кінської&# 8221; дози постинора активно практикується в останні роки. Щоб вирішити, чи потрібно це вам, задумайтеся в першу чергу над тим, що в деяких країнах постинор взагалі є забороненим медичним препаратом, оскільки у нього багато побічних ефектів. Ухвалення ударної дози постинора майже напевно спровокує скорочення матки і викидень, але фрагменти плодового яйця залишаються всередині. Згодом це провокує найсильніші маткові кровотечі, що супроводжуються сильними болями. Тоді потрібно терміново бігти на вишкрібання — той же хірургічний аборт, по суті.

Прочитати повністю: Джерело


Tagged with →  
Share →