Як зробити справжню, чарівну паличку please! give an answer

Євген Романцов (139)

Чарівна паличка — важливий магічний предмет. Тому, щоб її зробити, тобі доведеться докласти масу сил і старань. Не подумай, зробити чарівну паличку своїми руками зовсім не складно, однак при цьому дуже важливі твої зосередженість і настрій.

З якої породи дерева краще зробити чарівну паличку.

Знову ж найвірнішого підказувачем в цьому питанні буде твоє власне чуття. Немає дерев абсолютно негідних для чарівних паличок. Але краще підійде бузина!

Пошук заготовки для виготовлення чарівної палички і де знайти її:

— Краще шукати паличку на лісовому болоті. (Але можна в парку і т. Д.)

— Чи не зривайте палицю з дерев, вона повинна бути суха, свіжа чарівна паличка тільки у феї буває.

— Коли будете шукати паличку, опустіть обидві руки вниз, неначе скануйте землю.

— Важливо! Паличка теж вас буде шукати і ви відчуєте зв’язок з нею не руками, а головою.

— Приділіть увагу таким дерев: лісовий горіх, бузині, лісовий горобині.

— Коли нарешті прийде незаперечна почуття взяти паличку, це означає що ви її знайшли.

2. Заклинання для чарівної палички:

— Вимовте заклинання коштує в слух і тихо, з закритими очима:

«Великі духи зачарованого світу, маги, чарівники, а так само феї закликаю вас мені допомогти і наділити надприродною силою мою чарівну паличку. Зобов’язуюсь зберігати їй вірність і використовувати її в благих намірах. Вона стає частиною мене ». «Вона стає частиною моєї душі». «Вона стає мною, а я нею».

— Після цього відкрийте очі і ви відчуєте невелику сухість у роті і запаморочення.

3. Чарівна паличка своїми руками і її виготовлення:

— Метод, як зробити справжню чарівну паличку будинку, дуже простий, берете поличку що ви знайшли і ставите її на два дні в холодну воду (духи часу її загартовують).

— Потім на день в землю закопуємо (духи наділяють її покори).

— Потім очищаєте її від непотрібних сучків і шкірки, далі обточувати і робите гладкою на кінці.

4. Як присвятити чарівну паличку в домашніх умовах:

— Обряди на посвяту робляться завжди в повний місяць.

— Необхідно піти до Озера, взяти п’ять свічок і розставити їх по колу.

— У 12-00 ночі потрібно вимовити заклинання:

«Закликаю могутні сили почути мене і як наяву дозволити користуватися чарівною паличкою. Чарівна сила чотирьох стихій покорись мені і будь моєю навіки. Чарівна паличка, що я зробив (а). буде моєю вічною помічницею ».

— Так повторіть два рази.

— Далі залиште свічки догоряти і йдіть спати, сила перейде до вас і до палички не відразу, її потрібно розвивати і вдосконалювати.

5. Як користуватися чарівною паличкою будинку:

— Навіть не замислюйтесь про те, як використовувати чарівну паличку.

— Сила прийде сама, ви тільки іноді пробуйте сконцентруватися і щось дуже сильно захотіти.

— При заклинанні промовте його чітко, сконцентруйтеся, і змахніть швидко паличкою, ведучи її від плеча.

В принципі ось і весь рецепт, за яким можна зробити чарівну паличку в домашніх умовах і створювати різні заклинання. Так само можете купити чарівну паличку, але від цього буде абсолютно не той ефект.

Що можна робити за допомогою чарівної палички:

В давні і загадкові часи, коли не всі знали як зробити чарівну паличку, це трималося в строгому секреті. За допомогою такої палички могли робити абсолютно неординарні заклинання, можна було перетворити людину на яке той тварина, створювати і виконувати різні бажання. Як можна зробити чарівну паличку вдома ми розглянули вище. Сподіваюся, вам допоможуть ці поради і ви будете робити божевільні вчинки.

Удачи в чаклунстві!

Ledy Million (201)

Отже, Ви вирішили зробити чарівну паличку. З чого ж варто почати? Для початку, підготуйте ніж, яким Ви будете зрізати паличку. Ніж повинен бути новим, досить гострим, і очищеним проточною водою. Колір рукояті, всупереч порадам багатьох містиків і магів, не обов’язково повинен бути білим. Головне, пам’ятайте, що даний ніж потрібно використовувати тільки для потреб магічних!

Підготувавши ніж, виберіть дерево для чарівної палички. Традиційно вибирають наступні дерева:

бузина дуб ліщина в’яз ясен горобина

Зрізати гілку від дерева потрібно на світанку або на заході. Знайдіть молоде дерево, обведіть навколо нього коло Вашим ритуальним ножем, змочіть ніж в своїй крові, і отрежте від дерева тонку гілку приблизно 40 сантиметрів довгою і товщиною в палець. Зрізаючи гілку, скажіть: "Прости мене, що беру від тебе цю гілку". Потім, спокійно очистіть гілочку від кори, можете відшліфувати і вирізати на чарівну паличку своє магічне ім’я. Ваш магічний жезл готовий!

Прочитавши таку назву, багато з вас можуть єхидно посміхнутися: мовляв, ну ось, починаються бабусині казки! Словосполучення "чарівна паличка" традиційно асоціюється у багатьох з пухленької феєю-хресної, що тримає в руках тоненьку блискучу паличку, увінчану золотою (або срібною) зіркою, і заклинанням типу "Бібіді-бабоді-бу" або "Абракадабра! ", А після виходу в світ книг про Гаррі Поттера, ще й як про зосередженні сили кожного чарівника, без якого вони (чарівники) як сліпі немовлята без рук. Однак не варто робити поспішні висновки!

Чарівна паличка, або магічний жезл, це основне знаряддя (а часто, і зброя) мага. Всупереч багатьом фантастичним книгам, чарівна паличка не росте пропорційно зростанню магічної сили і досвіду мага, і не перетворюється в підсумку в посох. Чарівна паличка — це провідник магічної енергії, дуже зручний для використання в різних обрядах. Звичайно, досвідченому магу не потрібні ніякі жезли, і він цілком може направити енергію однією лише силою думки, але якщо Ви маг початківець, то без чарівної палички Вам не обійтися!

Дійсно, за допомогою такого простого знаряддя, як паличка, легко креслити захисний коло на землі, за будь-яких обрядах, що проводяться на відкритому повітрі; легко направляти тонкий промінь енергії на амулет для його зарядки; легко концентрувати енергію для насиланія будь-якого заклинання на якийсь об’єкт.

Перейти на сайт: Джерело


Share →