Як зробити скріншот екрану на телефоні

Як зробити знімок екрана на телефоні Android

На багатьох сучасних андроїд-смартфонах є спеціальна кнопка, що дозволяє зробити скрін екрану. Знаходиться вона найчастіше на робочому столі. Під час використання цієї функції всі фотографії відразу потрапляють в спеціальну папку з відповідною назвою типу Screenshots або Sscreen capture.

Якщо ж такої функції виробник смартфона не передбачив, то ви можете зробити скріншот екрану на телефоні двома способами.

Перший, як правило, можливо застосувати на більшості сучасних пристроїв. Зробити скрін екрану можна, використовуючи певну комбінацію клавіш. У різних моделей телефонів воно може відрізнятися. Найпоширеніший варіант — натискання кнопок меню та блокування. Якщо таким поєднанням клавіш отримати скріншот не вдалося, спробуйте інші комбінації:

— для Андроїд 4.0 і вище — кнопка блокування і зменшення гучності;

— для Андроїд 3.2 — довге натискання на клавішу «Недавні документи»;

— для деяких телефонів марки Sony — тривале натискання кнопки живлення до появи відповідного меню;

— для Samsung Galaxy — поєднання кнопок меню і назад.

Якщо сполучення клавіш заскрініть екран телефону не виходить, то можна піти другим шляхом, скориставшись спеціальними програмами. Частина з них встановлюється на комп’ютер. Наприклад, Android SDK. У такому випадку зробити знімок екрана можна при з’єднанні комп’ютера і телефону по кабелю USB. Інші встановлюють непосредствено на смартфон. Серед них можна виділити Screenshot It, Screenshot UX, Screenshot ER PRO та ін. Щоб зробити скріншот екрану на телефоні з використанням програми з Маркета вам будуть потрібні root-права.

Як зробити скрін шот екрану смартфона на Windows

Зробити скрін екрану на телефонах Nokia Lumia 520, 620, 720, 820, 920, 925, HTC Mozart, W8S, W8X або інших віндовсфонах можна натисканням клавіш блокування і пуску. Скрішот збережеться в папку з фотографіями в розділ знімків екрану.

Якщо клавішами зробити фото екрану не виходить, то можна встановити на телефон програму Screen Capture.

Як зробити скрін екрану на iphone

У айфонах передбачена спеціальна функція, що дозволяє зробити скріншот екрану. Щоб отримати зображення, потрібно натиснути круглу кнопку HOME під екраном і клавішу блокування на верхньому торці корпусу телефону.

Знімок збережеться в папці, де розміщуються всі інші фото. На «яблучному» телефоні зробити скріншот екрану можна, перебуваючи в будь-якому додатку, і навіть під час дзвінка або роботи з камерою.

Прочитати повністю: Джерело


Share →