Як зробити скріншот екрану на телефоні android

19.01.2012 17:22 Administrator

Якщо ви хочете зробити скріншот екрану і поділитися з кимось, то пропонуємо вашій увазі кілька способів:

1) Якщо у вас немає Root-прав, скористайтеся програмою No root screenshot.

Вона дозволяє робити знімки відбувається на екрані, правда, з 5-секундною затримкою. Натисніть і утримуйте кнопку пошуку (на корпусі телефону) протягом 2-3 секунд. Після виберіть дію "No Root Screenshot It". Від цього моменту розпочнеться 5-секундний відлік до знімка.

2) Спосіб другий працює, якщо у вас є root-права. Встановлюйте Screenshot UX. ознайомтеся з коротким гайди і виставите настройки, які вам подобаються. Потім у потрібний момент клікайте по висячому значку камери, і відбудеться зйомка. Також можна вказати, щоб знімок робився при струшуванні телефону (просто Тряхнем легенько, натискати нічого не треба).

3) Останній спосіб хоч і дещо гамірно, зате дозволяє робити знімки миттєво в будь-яку секунду з вашого комп’ютера.

— Качайте даний архів і витягуйте з нього папку and в дану директорію — «Локальний диск (з виндой) / Користувачі / Ім’я користувача /»

— Файли adb.exe. AdbWinApi.dll і fastboot.exe. які лежать в папці Tools скопіюйте в «Локальний диск (з виндой) / Windows / System32»

— Встановіть драйвера на телефон, а також відновите версію Java на вашому комп’ютері

— Запустіть командний рядок ( пуск -gt; виконати -gt; cmd і Ентер), потім, якщо вводите cd and -gt; тисніть Ентер, потім cd tools -gt; і знову Ентер, потім adb shell і знову Ентер. Буде якось так:

— Заходьте в папку and -gt; Tools і запускайте файл ddms.bat. Після чого відкриється консоль, а ще через пару секунд запуститься програма. Виглядати буде зразок цього:

Виберіть в лівій колонці ваш телефон (натисніть 1 раз) потім Device — gt; Screen Capture

Ось і все. Тепер ви можете робити знімки безпосередньо з комп’ютера і зберігати в будь-яке місце.

Прочитати повністю: Джерело


Share →