Як зробити рамку в Minecraft

У цій статті прольём світло на досить дивний предмет, який практичного значення не має ніякого. Він призначений виключно для прикраси будинку, а ще він може служити підставкою під годинник або компас. Ось така вона, рамка.

Отже, щоб зробити цей дерев’яний прямокутник, нам будуть потрібні палиці і одна коров’яча шкура. Розташувавши ці предмети такий «коробочкою» на екрані крафта у верстаті, отримаємо справжню рамку:

Ви можете помістити в рамку будь-який предмет, що, в принципі, потрібно тільки для краси. Якщо вставити в рамку годинник або компас, то вони будуть відображати час або розташування вашого респауна, відповідно. Можна вставити в рамку ще й карту, але тоді вона буде демонструвати вам лише ту частину локації, яка і була на ній зображена.

Встановлюється рамка на будь-якій стороні блоку, кліком правою кнопкою миші. Якщо ви хочете щось в неї помістити, то необхідно також клацнути по ній правою кнопкою миші, тримаючи в руці потрібний предмет або блок. У тому випадку, якщо річ, вміщена в рамку, вам потрібна, то вихід тільки один — зламати рамку. По-іншому звідти нічого дістати не можна. Рамка, сама по собі, блоком не є, так що вона може бути поміщена на місце, зайняте яким-небудь блоком, як картина.

Важлива деталь: якщо натиснути правою кнопкою миші по рамці, коли в ній є стріла чи меч, то предмет на зображенні повернеться, а це означає, що можна використовувати такі «покажчики» для кращого орієнтування в різноманітті скринь на складі. Повертається предмет поступово, залежно від кількості натискань на нього правою кнопкою миші.

Вогонь у рамці розмістити теж можна, але тільки через консоль. Якщо ви використовуєте чіти, то це стане прекрасною альтернативою каміна.

Ось наочний приклад того, як виглядають різні предмети в рамках:

Прочитати повністю: Джерело


Share →