Як зробити ракету в домашніх умовах з підручних матеріалів

Ракета – дивний винахід людства. Вона наближає нас до зірок і одночасно є зразком новітніх технологій. Саме тому ракети так приваблюють не лише дорослих, а й дітей. І часто виникає питання про те, як зробити ракету в домашніх умовах.

Для чого

У першу чергу потрібно визначитися з метою. Може бути, хочеться зробити прикрасу для будинку або оригінальну іграшку у вигляді ракети. А може бути, ставиться питання про те, як зробити ракету своїми руками так, щоб вона літала по-справжньому. У цьому випадку будинку експериментів краще не проводити щоб уникнути нещасних випадків, а перенести роботи на свіже повітря.

Ракета: робимо разом з дітьми

Можна зробити просту ракету з паперу, яка стане гарною прикрасою новорічної ялинки або виробом на День Космонавтики. Для цього потрібно мінімум матеріалів, а простір для фантазії величезний. Завдяки оформленню кожна саморобка виявиться несхожою на всі інші.

Що знадобиться

Тим, хто вирішує, як зробити ракету будинку разом з дітьми, потрібно зовсім небагато:

— труба з картону або іншого щільного матеріалу (наприклад, цілком підійде та, на яку намотаний рулончик туалетного паперу або паперових рушників);

— кольоровий папір;

— клей, ножиці.

Як робити

Сам процес виготовлення виробу дуже простий, так що з ним впорається навіть дитина. У тому, як зробити ракету в домашніх умовах, зустрінеться лише одна невелика складність: потрібно буде склеїти конус, який стане верхівкою майбутнього виробу. Його можна вирізати з щільного картону, щоб надати всієї конструкції надійність, але тоді його важче буде зміцнити на циліндрі – підставі. А можна просто використовувати кольоровий папір.

У будь-якому випадку потрібно вирізати фігуру, що повторює четвертинку кола. Потім скласти з неї циліндр і підрівняти так, щоб верхівка по колу була трохи ширше підстави. Потім, якщо використовується картон, його можна прикріпити до основи за допомогою двостороннього скотча. А якщо застосовується неплотная папір, зручно буде зробити по краю конуса невеликі надрізи, які потім можна загнути і приклеїти вийшла «спідничку» до основи по колу.

Потім корпус слід обклеїти кольоровим папером. І ось тут відкривається повний простір для творчості. Можна прорізати ілюмінатори, які потім закрити папером іншого кольору. Можна навіть розташувати там маленьких космонавтів. І останнім кроком в тому, як зробити ракету в домашніх умовах, стане підготовка та встановлення крил. Вони у ракети невеликі, зазвичай їх 3 або 4 штуки. З кольорового паперу потрібно вирізати однакові трапеції, які зігнути навпіл і відігнути невеликі клапани для наклейки на корпус ракети. Їх потрібно намазати клеєм і прикріпити до корпусу в самій нижній його частині, на однаковій відстані один від одного. Все, ракета готова!

Симпатичну космічну саморобку зробити дуже просто. Вона допоможе не тільки провести вільний час разом з дітьми, але і створити таку річ, якою легко можна буде похвалитися перед гостями. І питання про те, як зробити ракету в домашніх умовах, виникне вже у них.

Перейти на сайт: Джерело

Share →