Як зробити ракету в домашніх умовах

Зробити ракету в домашніх умовах цілком реально, для цього вам знадобиться селітра калієва 62%, трохи деревного вугілля, сірка 10%.

Для виготовлення корпусу ракети підготуйте картонну гільзу, пінопласт, цвях, папір для письма, кілька палиць, креслярську і тонкий папір, м’яку деревину, газету, клей, трохи масла, водостійку фарбу, стрічку, сталевий дріт, товсті нитки і крохмаль.

  1. Для того, щоб зробити ракету в домашніх умовах, слід почати з виготовлення паливної суміші. Для цього потрібно змішати вугілля і селітру (одна частина сірки на дев’ять частин селітри).
  2. Тепер вам потрібно просвердлити гільзу в її металевої частини. Елементи для кріплення Капселя необхідно видалити.
  3. У підготовлену дошку потрібно вбити цвях, так, щоб він виступав над дошкою приблизно сантиметра на два. Той кінець цвяха, що виступає над дошкою необхідно акуратно спиляти.
  4. Металеві тирса ретельно видаліть. Гільзу необхідно надіти металевою частиною на цвях. Після чого засипати в неї підготовлене паливо. Використовуючи дерев’яну круглу палицю, паливо в гільзі необхідно спресувати. Для цього потрібно злегка постукати по ній.
  5. Тепер зі звичайної паперу необхідно вирізати кружок. Його розмір повинен бути трохи більше, ніж внутрішній діаметр гільзи. Даний гурток повинен повністю покрити шар палива.
  6. Тепер необхідно взяти круглу палицю, що має великий діаметр. Її потрібно обернути газетою або газетним папером. Закріпити за допомогою клею і дати висохнути.
  7. Отриману заготівлю наметовому на трубку, яку потрібно зробити зі звичайної креслярського паперу. Кожен з витків необхідно ретельно промащувати клеєм.

Відповів Надія 1 місяць тому Поскаржитись

Перейти на сайт: Джерело


Share →