Як зробити пістолет з бумагі_1

Якщо ви бачили коли-небудь пістолет, то вам нескладно буде його вирізати з паперу, потрібно просто згадати, який він.

Пістолет зробити з паперу – це велике творчість. Правильніше буде зробити макет пістолета з паперу, але краще не з паперу – а картону. Тоді цей Катона макет можна буде розмалювати в кольори справжнього пістолета.

Пістолет – це ручна вогнепальна зброя, і, як правило, короткоствольна.

Перший пістолет був винайдений у Франції в п’ятнадцятому столітті. Зовні – це була дерев’яна колода, і до неї прироблений гніт.

Незабаром вже винайшли тоді популярні крем’яні пістолети. У той час були модні серед чоловіків дуелі. Такими зразками пістолетів стрілялися на дуелі і Пушкін, і Лермонтов.

Цей вид пістолета – кремінний і досі зберігається в музеї Петербурга.

Для того щоб зробити правильний макет зброї, тобто пістолет з паперу, потрібно вибрати для себе різновид цього виду захисту (нападу).

Пістолети діляться на різновиди:

рейтер,

револьвер, кишеньковий пістолет,

худах,

обріз.

Пістолет виду «рейтер» — важкий на вагу вид зброї, і перебував на озброєнні в кавалерії.

Револьвер – короткодульний вид пістолета, служить тільки для ближнього бою. Має барабанний заряд для куль.

Кишеньковий пістолет – маленьке зброю, що міститься навіть у жіночій долоні. Маленький пістолет Коровіна використовує зараз міліція.

Худах – крупнокаліберний пістолет, має довгий ствол. Призначений для полювання на диких тварин. На зовнішній вигляд схожий на снайперську гвинтівку.

Обріз – пістолет такого виду правильно називається – гвинтівка Мусіна. Зовні цей пістолет схожий укорочений ствол рушниці або гвинтівки.

Коли ви визначитеся з різновидом бажаного вами пістолета – приступайте до малюнка макета. Щоб зробити пістолет з паперу – для початку його потрібно намалювати. Зробити грамотний креслення.

Для того щоб схематично зобразити всі складові вашої моделі пістолета – подивіться їх на спеціальному сайті з даної тематики.

Ці знання вам необхідні для правильної побудови шаблону креслення. Коли ви ознайомитеся з усією цією технологією, ви зможете зробити правильний малюнок пістолета, зробленого з паперу.

Далі всю збірку обраної вами моделі зброї виробляєте покроково, як буде вказано в інструкції. Якщо вам в описі цього процесу буде щось незрозуміло, скачайте собі відео урок з даної теми.

Але не забувайте про міру відповідальності за зроблений з паперу пістолет. Якщо ви їм когось налякаєте, застосуйте у справі – то покарання вам не уникнути.

Всі види зброї обов’язково реєструються в міліції, складаються на найсуворішому обліку. Незаконне зберігання будь-якого виду зброї переслідується по закону. А закон будь-якої держави забороняє незаконне зберігання, а тим більше виготовлення будь-якого виду зброї.

Тому навіть пістолет, зроблений з паперу і його зберігання – це порушення закону. Пам’ятайте це, і знайте це. Закони держави краще не порушувати, а дотримуватися.

Відповів PanchVV 1 місяць тому

Прочитати повністю: Джерело


Share →