Як зробити пістолет з паперу, який стріляє. Стріляючий пістолет з паперу

Багатьом сьогодні цікаво, як зробити пістолет з паперу, який стріляє. Відразу може здатися, що це неможливо, однак це не так. Маючи деякі навички і бажання, це може вийти у кожного. Звичайно, доведеться посидіти кілька годин з папером і клеєм, але результат перевершить всі очікування.

Для чого роблять пістолет з паперу?

Виготовляють зброю з паперу люди з різних причин. В першу чергу це розвага і такий своєрідний вид відпочинку. Для багатьох подібне заняття стало хобі. При цьому можна зробити не просто стріляє пістолет з паперу, а зброя старовинного зразка, яке буде гордістю його господаря. Існують різні схеми і креслення, які дозволяють без праці розібратися в тому, як це конструюється. Роблять з паперу навіть автомати, пістолети різних часів з глушником і справжнім прицілом. Приходять на допомогу такі паперові вироби і у випадку, коли у дитини намічається новорічний карнавал в садку або в школі. Звичайно, сьогодні можна купити практично будь-який атрибут до костюму, однак набагато цікавіше зробити його самостійно. Кожна дитина буде пишатися своїм батьком, який знає, як зробити пістолет з паперу, який стріляє. Враховуючи складність подібних конструкцій, з першого разу не у всіх може вийти. Для початку краще спробувати зробити найбільш просту конструкцію для тренування та отримання навичок у цій справі.

Які матеріали знадобляться?

Природно, насамперед для конструювання саморобного пістолета потрібно підготувати відповідний папір. Це повинен бути не просто будь чистий аркуш, а більш щільний матеріал. Добре для цих цілей підійде картон середньої щільності. Саме з нього роблять пістолети стріляють. Зброя з паперу, яка буде легко м’ятися, не вийде. Це незручно і непрактично. Крім паперу потрібно підготувати клей ПВА, яким і будуть склеюватися разом всі частини пістолета. Не обійтися в цій справі і без ножиць, які повинні без проблем різати картон. Пригадується також і скотч, яким можна підклеїти в місцях, де ПВА не триматиме папір. Працювати краще на столі, де всі деталі будуть акуратно лежати і не помнуться.

Приступаємо до роботи, робимо ствол пістолета

Перед тим як зробити пістолет з паперу, який стріляє, необхідно все ретельно спланувати і вирішити, що буде складатися в першу чергу, а що завершить роботу. Отже, для початку слід зробити ствол пістолета. Для цього необхідно взяти аркуш паперу розміром А4. Його потрібно акуратно скласти по прямокутнику з довгої сторони. Лист згинається так до кінця, а потім вже складається навпіл. Робити все це необхідно дрібними складками. В результаті має вийти ствол пістолета. Його слід прибрати в сторону і приступати до інших деталей.

Робимо рукоятку для пістолета

Далі, щоб зробити пістолет з паперу стріляє, необхідно приступити до конструювання рукоятки. У цих цілях необхідно взяти такий же за розміром лист картону. Скласти його слід точно так само, як і у випадку зі стволом. Тільки тепер необхідно зробити так, щоб вона була більше по ширині. Її так само потрібно згорнути навпіл. Після того як дана деталь буде готова, її з’єднують з попередньою. Для цього дві заготовки необхідно розправити. Далі слід акуратно покласти тонку папірець на більш товсту і склеїти її. Нижню частину, яка більше, подумки ділять на три частини. Вони повинні бути рівні. Наступним етапом буде загинання правій частині до центру. Потім потрібно таким же чином загнути ліву частину. Після цього деталь загинається ще раз до центру. Можна вважати, що дана робота пророблена. Залишилося тільки прорізати невеликий отвір, яке повинне знаходитися біля основи. Для цього необхідно скористатися ножицями.

Робимо спусковий гачок

З більшості всіляких орігамі з паперу пістолет стріляє вважається одним із складних по техніці виконання. Справа ця не легка, але цікаве. Щоб зробити спусковий гачок, знадобиться новий аркуш А4. Його потрібно повернути до себе з короткої сторони і почати складати дрібними кроками. Виконати це потрібно рівно до середини. Іншу частину листа доведеться відрізати ножицями, а потім скласти навпіл. Після цього майбутню деталь слід просунути у вирізаний отвір у стволі. Наступним кроком буде протягування половинки тонкої заготовки в утворилися кишеньки на товстому листку паперу. Всі краї ретельно згинаються і всі куточки вирівнюються. У результаті повинно з’явитися обрис пістолета. Непотрібну задню частину можна обрізати. Тепер можна трохи доопрацювати рукоятку. Для цього береться ще один аркуш паперу і згинається з короткої сторони. Його ширина повинна відповідати рукоятці. Коли це буде зроблено, останній край необхідно заклеїти скотчем. Отриману рукоятку можна одягнути на пістолет.

Прочитати повністю: Джерело


Share →