Як зробити пістолет з паперу

Виготовлення паперового зброї — зараз дуже популярне заняття. Існують цілі товариства любителів, які вкрай популярні за кордоном. Я розповім вам про те, як зібрати пістолет, що стріляє сюрікенів. У даній статті я розповім, як зробити пістолет з паперу?

Наш пістолет складатиметься із складових частин. Для початку нам необхідно взяти аркуш формату А4. Нам потрібно тонко скласти раз за разом довшу сторону прямокутника. Для цього зігнемо лист до кінця, а потім навпіл. Зазначу, що згинати потрібно дрібно. Так ми отримали ствол пістолета. Відкладемо поки що заготовку.

Далі візьмемо другий лист такого ж розміру, як і перший. Проробимо аналогічну операцію, але з урахуванням того, що тепер ми робимо рукоятку для майбутнього пістолета — вона повинна бути більш широка, ніж стовбур. І теж звертаємо навпіл.

Потім розпрямляємо обидві деталі і ложем товсту, а зверху неї тонку папірець. Нижню заготовку подумки ділимо на три частини і загинаємо праву частину до центру, потім ліву частину. Тонка частина необхідна для більш рівного і акуратного згинання. Потім ще раз зігнемо деталь до центру. Далі візьмемо ножиці і проробимо невеликий отвір у підстави.

Поки відкладемо напівфабрикат і візьмемо новий аркуш формату А4. Повернемо до себе короткою стороною і почнемо згинати до половини листа. Потрібно згинати дуже дрібно і акуратно. Це ми робимо спусковий гачок. Що залишився лист можна обрізати ножицями або просто відірвати акуратно по краю. Потім потрібно скласти його навпіл і просунути в отвір, який ми щойно вирізали.

Далі просмикнемо половинки тонкої заготовки в кишеньки товстого листка паперу. Уже бачимо, що з’явилися обриси майбутнього пістолета. Ретельно зігнемо всі краї, що б куточки були рівними і обріжемо не потрібну задню частину нашого спускового гачка.

Потім нам необхідно взяти аркуш паперу А4 і покласти короткою стороною до нас. Потім потрібно зігнути повністю лист, як ми робили раніше. Ширина повинна приблизно збігатися з рукояткою. Згинати потрібно акуратно, коли останній край загорнете, візьміть клейку стрічку а заклейте. Тепер ми маємо готову, красиву і рівну рукоятку, яку одягаємо на пістолет. Проробіть невеликі розрізи по краях, що б заготовка щільно увійшла в пістолет. Залишок паперу просто обріжте.

Залишився останній штрих. Візьміть ще один такий же аркуш паперу. Тепер зігніть дуже тонко при цьому починайте згинати з короткої сторони прямокутного аркуша. Потім поверніть отриману смужку згорнутої паперу навпіл, акуратно загніть правий край до лівого, так що б куточок був виставлений назовні. Це нам потрібно зрізати. Коли обидві половинки будуть зрізані, то просмикнемо дану заготовку в задню частину дула пістолета. Тепер краю, які ми злегка обрізали будуть відмінно входити в кишеньки нашого пістолета. Власне і все — пістолет готовий.

Природно, потрібно перетворити дане паперове зброю. Можете його прикрасити, що б він був схожий на свого бойового товариша. Ваші діти будуть щасливі. Просмикніть гумку по дулу пістолета, вставте сюрікени і можна стріляти. Досить потужно, що б збити залізну банку.

Подивіться ролики, так буде набагато зрозуміліше.

Прочитати повністю: Джерело


Share →