Як зробити дизайн нарощених нігтів (відео)

Якщо ви ніяк не можете відростити власні нігті до бажаної довжини – наростите їх за допомогою гелю. Такий спосіб нарощування хороший тим, що можна зробити будь-який дизайн.

Дизайн нарощених нігтів, відео якого ми пропонуємо ідеальний тим, що він буде ідеально триматися на нігтях весь той час, скільки ви будете носити свої нарощені нігті. Це пояснюється тим, що малюнок наноситься під шар гелю, який оберігає його від пошкоджень і стирання.

Зараз ви можете подивитися про дизайн нарощених нігтів відео у нас на сайті, і треба сказати, що даний вид манікюру вже далеко не рідкість. Можна виділити навіть кілька основних груп:

1. Акваріумний дизайн. Досить поширений вид дизайну, головна перевага якого полягає в тому, що всі його елементи знаходяться ніби під «склом», тобто поверхню нігтя залишається абсолютно гладкою, що зручно при повсякденних справах. До того ж, такий дизайн можна з легкістю видозмінити, покривши нігті базовим лаком якого-небудь кольору, а після його зняття дизайн-акваріум залишиться в тому ж первісному вигляді. Створюючи акваріумний дизайн, можна використовувати акрилові фарби, блискітки, пір’я, стрази, бульонкі, фимо і безліч інших невеликих елементів.

2. Об’ємний дизайн, або ліплення. Відразу обмовимося – такий дизайн не зовсім підходить для повсякденного життя. Часто його роблять на які-небудь торжества, заходи, свята, наприклад, на весілля. Об’ємний дизайн створюється за допомогою спеціальних гелів і акрилових пудр, змішуючи ці два елементи, майстер створює на нігтях незвичайні декоративні елементи. Якщо ж ви акуратно носите нарощені нігті і хочете споглядати таку красу на своїх нігтях кожен день – можете зробити такий дизайн нарощених нігтів (відео) тільки на одному-двох нігтиках.

3. Художній розпис. Такий дизайн робиться з використанням водно-акрилових фарб. Справжній майстер і професіонал своєї справи зуміє створити на ваших нігтях унікальний дизайн нарощених нігтів, ідеальний вигляд якого буде радувати вас і ваших близьких. Художній розпис можна доповнити такими елементами, як стрази, мереживо, блискітки.

Зараз існує величезний вибір різних кольорових гелів і акрилу, які майстри використовують в якості матеріалу для нарощування. Використовуючи такі гелі або акрил, можна відразу зробити ідеальний білосніжний французький манікюр, чи якийсь інший варіант дизайну нігтів. Існують і готові гелі з додаванням яскравих блискіток. Головне – знайти досвідченого професійного майстра з гарним смаком, якому можна було б довірити здоров’я і красу своїх нігтів.

Дизайн нарощених нігтів відео

Прочитати повністю: Джерело


Share →