Як зробити цукерку з паперу

Незважаючи на те, що в сучасних магазинах лежать на поличках тисячі найменувань всіляких цукерок, таких ви все рано ніколи не знайдете. Мова йде про унікальні домашніх цукерках, які ви можете приготувати власними руками навіть сьогодні. Звичайно, в кожній сім’ї існує свій особливий рецепт домашніх цукерок, дбайливо зберігається і передається з покоління в покоління, проте базовий відомий практично всім кулінарам, ласунам і просто хорошим господаркам.

Як зробити цукерку з паперу Цукерки — маленька солодка радість — готують з шоколадної глазурі, для якої знадобиться 8 столових ложок цукрового піску, 1/3 пачки масла вершкового, 3-4 чайні ложки какао, 4 столові ложки молока. Змішайте всі інгредієнти і варіть на слабкому вогні близько 7 хвилин, безперервно помішуючи. Подальший процес приготування цукерок в домашніх умовах повністю залежить від ваших уподобань і фантазії. Головне достоїнство цього неповторного кулінарного виробу у відсутності консервантів, стабілізаторів, емульгаторів і барвників. Як зробити цукерку з паперу Домашні цукерки смачні, красиві і приготовлені з натуральних продуктів, а що може бути краще?

Букет з цукерок

Щоб готовий торт або пиріг легко вийшов з форми його, не виймаючи з форми, ставлять на мокре холодний рушник. Не виносьте відразу на холод — він може осісти.

Прочитати повністю: Джерело


Share →