Як зробити цукерку з паперу Кращі ідеї та фото

Як зробити цукерку з паперу? Оригінальна цукерка з паперу – абсолютно нескладна у виконанні і дуже цікава саморобка. Крім того, що така цукерка може стати іграшкою для дитини, її також можна використовувати як незвичайної упаковки для подарунка. Поза всякими сумнівами, така ідея оформлення подарунка не тільки здивує, але і обрадує винуватця торжества.

Як зробити цукерку з паперу: покрокові майстер-класи

Для виготовлення такої оригінальної вироби з кольорового паперу вам потрібні: якась оригінальна папір, трохи картону і клею, рулончик прозорого скотчу, ножички і стрічки або широка тасьма.

Спочатку необхідно підготувати центральну частину цукерки, вирізавши для цього квадрат з листа картону (замість картону можна використовувати щільний папір). Після цього картон потрібно згорнути трубочкою і закріпити її за допомогою клею. Якщо у вас немає клею, скористайтеся степлером. Однак у цьому випадку скоби для степлера потрібно вибирати більш міцні, щоб вони надійно скріпили картон. Потім всередину картонної трубочки помістіть подарунок і закріпіть його прозорим скотчем. Подарунок потрібно розташувати так, щоб він не виходив за межі картонній заготовки. Після цього можна загортати все в красиву папір, залишивши з обох країв картонній трубки рівну кількість обгорткового паперу. Папір по краях потрібно зібрати в пучок і обв’язати гарною стрічкою або широкою тасьмою.

Як зробити цукерку з паперу, майстер-класи

Тим, хто хоче дізнатися більш детально про те, як зробити цукерку з паперу, майстер-класи. розміщені в інтернеті, безсумнівно, будуть цікаві.

Дуже цікавими виходять цукерки з паперу, якщо їх робити не з кольорової або пакувального паперу, а, наприклад, з гофрованого паперу або фольги. Разом з папером можна використовувати фатин або органзу, які додадуть вашій паперової цукерці більш оригінальний вигляд.

Для такої вироби вам буде потрібно листок паперу А4 формату, з якого потрібно зробити квадрат. Смужка паперу, яка при цьому буде відрізана або відірвана, може бути використана для якої-небудь невеликий падлюка в техніці орігамі. Наприклад, з неї можна зробити маленьку цукерочку. Після того, як ви зробите з прямокутного аркуша квадрат, його потрібно буде зігнути удвічі і пригладити лінію згину, оскільки вона знадобиться вам у подальшому. Після цього потрібно загнути навскоси два куточка квадрата, розташовані на одній стороні. Загнуті куточки повинні розгинатися і загинатися всередину. На наступному етапі роботи треба підняти верхній шар паперової заготовки уздовж лінії згину, перевернувши при цьому заготовку на протилежну сторону. У цьому випадку нижня сторона також піднімається догори. Після цього загинаються кути на верхньому шарі паперу по обидва боки паперової заготовки. Залишилася, смужка згинається і виходить трикутник. Щоб паперова цукерка розплющилася, потрібно злегка розтягнути папір з боків трикутника. У вас вийде щось схоже на паперовий льодяник. Щоб зробити саморобку більш красивою, сторонам цукерки потрібно надати похилий вид, зігнувши їх для цього у бік горизонтальної лінії. Середня частина цукерки повинна скластися всередину середнього квадрата.

Як зробити цукерку з паперу: майстер-класи з фото.

Надзвичайно красиві паперові цукерки, всередину яких можна помістити справжні солодощі, виходять з звичайного аркуша кольорового паперу. Найбільше такі вироби сподобаються дітям, адже для них це не тільки іграшка, але й приємний сюрприз у вигляді улюблених солодощів.

Робиться така цукерка дуже просто. Для цього вам потрібні: шаблони паперової падлюка різного розміру (їх можна підготувати самостійно або роздрукувати з інтернету, а потім вирізати), кілька аркушів щільного паперу або картону, трохи цигаркового паперу і клею, ножиці або канцелярський ніж, а також циркуль з лінійкою. Якщо у вас під руками не виявиться клею, замість нього можна скористатися скотчем.

Спочатку продумайте, якого розміру ви будете робити цукерку. Наприклад, довжина великого шаблону двадцять п’ять сантиметрів, маленького – шістнадцять сантиметрів. Шаблон потрібно намалювати або перенести на картон або аркуш паперу. Якщо ви використовуєте кольоровий папір, малюнок краще робити на зворотному боці аркуша. Коли малюнок зроблений, акуратно виріжте шаблон ножничками з гострими кінцями.

Після цього вам буде потрібно циркуль, за допомогою якого потрібно зробити отвори уздовж пунктирних ліній.

Потім потрібно виконати отвори за допомогою канцелярського ножа, вирізавши намальовані на шаблоні ромбики.

Після цього картонна заготівля майбутньої цукерки складається по всім горизонтальних і вертикальних лініях, які передбачені шаблоном.

Основна робота по виготовлення паперової цукерки закінчена, залишилося тільки звернути солодощі в папірусова папір і закріпити її, використовуючи для цього клей або прозорий неширокий скотч. Загорнуті солодощі потрібно помістити всередину картонної цукерки, після чого її краї з’єднуються і фіксуються клеєм або нешироким прозорим скотчем. Щоб прикрасити паперову цукерку, обв’яжіть її кінці красивими стрічками або золотистою ниткою.

Така оригінальна упаковка у вигляді цукерки з паперу може використовуватися і для оформлення якого-небудь великого подарунка. Тільки в цьому випадку розмір шаблону повинен бути більше.

Тепер ви знаєте, як зробити цукерку з паперу. Ідеї виготовлення такої паперової падлюка з дітьми можуть бути самі різні.

Наприклад, можна зробити оригінальну цукерку з паперової грошової купюри, яка сама по собі буде прекрасним подарунком. Робиться така саморобка в техніці орігамі, оскільки для її виготовлення не потрібно користуватися ні клеєм, ні скотчем, які можуть пошкодити купюру.

Цукерки з паперу також можна використовувати для прикраси новорічної ялинки. У цьому випадку бажано використовувати яскраву незвичайну папір або фольгу.

Крім того паперові цукерки можна робити з гофрованого паперу. Всередину таких виробів можна помістити шоколадні цукерки і зібрати з них красивий букет з цукерок.

Перейти на сайт: Джерело


Share →