Як зробити чарівну паличку справжні чудеса своїми руками

Будь-який з тих, хто марить про чудеса, мріє одного разу обзавестися паличкою з поетичним і символічною назвою Чарівна.

Як зробити

Уважно вивчивши численні поради про те, як зробити чарівну паличку Справжню, а також про те, як управляти цим предметом, ми прийшли до висновку, що насправді порада одна — фантазія вам в помощь!

В принципі, зробити чарівну паличку будинку абсолютно реально. Її виготовлення не відніме багато сил, фінансів і часу. Наприклад, можна виготовити її зі звичайного олівця (детальна інструкція — тут).

Або ось ще один з варіантів — для виготовлення палички можна використовувати гілку бузини або горіха, які люди ще здавна наділяли магічними якостями. Якщо по якимось невідомим обставинам будинку подібних гілок у вас не виявилося, вирушайте за ними в найближчий лісок.

На питання коли вирушати, відповімо так — коли буде позитивний настрій, повна душевна гармонія, і бажання злитися з природою. Якщо вірите в фази місяця, то робіть ритуал виготовлення на зростаючу місяць.

Отже, припустимо, всі умови дотримані, і ось ви стоїте в лісі в роздумах. Обійти чотири рази дерево бузини, дмухнути, плюнути і, повиснувши на вподобаної гілці, обломити її, з тріском впавши на землю — варіант хоч і зачаровує, але загрожує синцями та скалками. Ефективніше і безпечніше буде паличку просто акуратно зрізати.

Не забудьте сказати дереву пару приємних слів — природу-матінку потрібно дякувати, і тоді вона неодмінно відгукнеться до вас любов’ю.

Будинки зрізану паличку треба ошкурить, висушити, натерти пахощами і прикрасити. Для прикраси використовуйте будь-які підручні матеріали — кольоровий папір, фольгу, різнокольорові стрічки, стразики, наклейки. Зробіть паличку яскравою, щоб вона стала вашою вітамінки, антидепресантом, амулетом.

Також у відповідь на питання, як зробити чарівну паличку, справжні маги зазвичай дають такі рекомендації: піти за нею в повний місяць на болото, і паличка сама вас знайде. Тут міські жителі самі вирішують — чи будуть вони пускатися на пошуки болота серед сплячих нічних вітрин мегаполісу, або ж обійдуться більш консервативними способами.

Отже, як зробити чарівну паличку, ми вам підказали, але пам’ятайте, що справді чарівними властивостями її наділяє тільки ваша щира віра в чудеса.

Де зберігати

Кидати паличку де попало загрожує тим, що в один прекрасний момент ви повернетеся з роботи, а ваш благовірний невинно копається нею у вусі, чухає ліву п’яту, грає в апорт з йокшеркскім терьером Боней або самозабутньо диригує в такт рамштайновского «Du hast mich …»

А чари не терпить недбалого поводження. Нехай ваша паличка знає тільки ваші ніжні руки.

Покладіть її в жіночу святая святих — шухлядка з косметикою. Чоловіки туди зазвичай побоюються лазити, щоб не згорнути ненароком шию.

Як користуватися

Використовувати чарівний атрибут переважніше в домашніх умовах. Не варто щосили зображати фею десь у громадському місці. Тому як якщо ви дістанете паличку, наприклад, у черзі до дільничного терапевта і, змахнувши нею перед вартими попереду пацієнтами, кликали: «Вас тут не стояло! Чуфирь! », В кращому випадку отримаєте у відповідь щось на кшталт:« Дівчина, а психіатр приймає в другу зміну! »Ну а в гіршому — ризикуєте отримати цієї ж палицею по голові, і назавжди втратити віру в силу чаклунства.

Придумайте власні домашні ритуали. Наприклад, перед виходом з дому, постукати паличкою тричі по підошві туфель, щоб не запізнитися на важливу зустріч. Або перерахувати зарплату, торкаючись паличкою кожної купюри, щоб уникнути необгрунтованих витрат в майбутньому місяці. Або вивчити розташування біоактивних точок і паличкою робити собі чарівний акупунктурний масаж, що дає силу і енергію …

Загалом, варіантів, як можна застосовувати чудесну паличку, величезна безліч, все залежить лише від ваших бажань.

І нехай ви не зумієте одним помахом палички припинити на вулиці обридлий дощ. Але цей помах, можливо, подарує відчуття, що всередині вас пробуджується сонце, і ви зможете запалити його, вирізавши з кольорового картону і прикріпивши на штору.

Пелагея С.

Опубліковано в категорії: Симорон

Прочитати повністю: Джерело


Share →