Як думаєте складно будинку зробити чарівну паличку? Зовсім ні! Трохи фантазії, творчості, натхнення і вона готова. Зараз спробую і вам надихнути на самостійну творчість. Адже дітям часто потрібна чарівна паличка — то пограти вдома, то для виступу в дитячому садку чи школі. Якщо ви ще не знаєте, як зробити чарівну паличку будинку своїми руками, то зараз я вам розповім!

Для її виготовлення вам потрібно знайти в парку або лісі більш менш рівну гілочку, приблизно близько сорока сантиметрів завдовжки, завужувати до свого кінця. Вибрали, принесли додому. Будинки видаліть з неї всі виступаючі частини ножем або щипцями. Потім зарівняти поверхню шкіркою.

Зверну вашу увагу на те, що кору краще не знімати, так чарівна паличка буде цікавіше, структурування буде її поверхню.

Щоб вона красиво виглядала, пофарбуйте її білим акрилом як грунтом. Потім після його висихання змішайте золоту і срібну акрилові фарби. Нанесіть фарбу пензлем.

За висиханню фарби нанесіть декор.

Для цього відріжте приблизно метр ялинкової новорічної дротяної гірлянди на якій є такі зірочки.

На кінці палички зробіть надріз ножем і закріпіть в ньому край дроту. Залийте місце надрізу клеєм «Дракон». Після його висихання обмотуємо паличку дротом по спіралі.

Склеюємо штучний квітка і шовкову стрічку. Закріплюємо квітка на той же вузький кінець палички і виступаючий за нього кінець дроту.

Більш широкий край палички і дріт обмотуємо в кілька шарів блискучою стрічкою. Так буде зручніше довго тримати чарівну паличку в руці.

Все — красива чарівна паличка, виготовлена ​​своїми руками готова! Вона напевно зробить будь-яку дівчинку справжньою прекрасної феєю в ніч на новий рік або старий новий рік! Залишилося тільки загадати бажання і воно обов’язково здійсниться, тільки нікому його не говорите!

При підготовці статті були використані матеріали та фотографії сайту active-mama.com

Марія, www.kak-sdelat.su

Прочитати повністю: Джерело


Share →