Як зробити чарівну палочку_3

Чарівна паличка це чудовий і невід’ємний елемент усіх казок, міфів і легенд. Їй володіли різні маги чаклуни і чарівники. За допомогою цього магічного інструменту вони могли, як зцілити одного, так і направити страшне прокляття на свого ворога.

Старі чаклуни і маги знали, як зробити чарівну паличку, але ніколи не ділилися своїм секретом з простими людьми. Вони тримали цю інформацію в глибокому секреті. І тільки перед смертю чаклуни передавали своїм дітям чарівні палички, магічні навички і нікому неведано таємниці.

За легендою люди і маги жили окремо. Маги на своїй території, а люди на своїй. Вони жили дружно і один одному ніколи не заважали. Одного разу на їхні землі прийшов ворог, який хотів захопити всю територію. Він володів великою силою і непохитною міццю. Окремо маги і люди ніколи б не змогли протистояти йому, тому вони об’єднали всі свої сили, щоб здолати спільного ворога.

Битва тривала довгі роки. І на деякий час вже здавалося, що люди і маги потерплять крах. Однак у фінальній битві ворог був переможений. Це була велика перемога. З того моменту маги навчили своїх кращих союзників виготовляти чарівні інструменти.

В даний час дізнатися про те, як зробити чарівну паличку може кожен бажаючий. Отже, зараз ми розкриємо всі секрети цього дивного процесу.

Як зробити справжню чарівну паличку своїми руками

Для початку необхідно знайти відповідну заготовку для цього магічного інструменту. Оптимальне місце для пошуків — ліс. Коли маги ділилися своїми секретами, вони сказали, що для чарівного інструменту підійде далеко не кожна гілка. Краще всього використовувати деревину горіха, бузини або горобини. Завдяки чарівної палички, виготовленої з цих дерев, маги в кілька разів збільшували свою магічну силу.

Коли ви потрапите в ліс, ні в якому разі не ламайте живу гілку. Для магічного інструменту підійде тільки суха палиця. Тихо прогулюючись між старими деревами, оглядає навколо. Пам’ятайте, що вона теж шукає свого господаря. Постарайтеся максимально сконцентруватися, і тоді ви обов’язково відчуєте зв’язок з паличкою, якою раніше було призначено стати вашою. Підберіть пряму гілку і прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Якщо до вас прийшло незаперечна почуття залишити її, це вказує на те, що ви знайшли свою паличку.

Коли ви будете тримати її в руках, подякуйте Творця за цей дар і промовте заклинання. Все це потрібно робити обов’язково, так як в магії немає непотрібних дій. Просто закрийте очі і в слух тихо промовте: «О, великі маги зачарованого світу закликаю вас допомогти мені і наділити мою паличку чарівною силою. Обіцяю зберігати її і використовувати тільки в благих намірах ». Після цього ви відчуєте прилив нових сил і невелике запаморочення. Варто відзначити, що це нормальна реакція.

Тепер необхідно надати паличці належний вигляд і оснастити її магічним ядром.

Для того щоб надати майбутньому магічному інструменту привабливий вигляд потрібно очистити його від всіх непотрібних сучків і нерівностей. Очистіть гілку від шкірки і відшліфуйте її наждачним папером. Для тривалої служби обов’язково покрийте паличку лаком.

Щоб зробити чарівну паличку необхідно обов’язково оснастити її магічним ядром. Для початку давайте з’ясуємо, що таке магічне ядро? Це прикраса, яка несе в собі певні здібності надприродної сили майбутнього магічного інструменту. Ядро вибирається залежно від майбутніх магічних цілей мага. Зараз ми розглянемо найпоширеніші види магічних ядер, які використовувалися магами з давніх часів.

Магічні ядра чарівних інструментів

Кожне ядро ​​приносить своєму власнику свій ефект. Це може бути мудрість, удача, гарна інтуїція, впевненість і багато іншого. Проте варто відзначити, що паличка може містити тільки одну магічну субстанцію. Так як змішування декількох видів магії здатне призвести до жахливих і непоправних наслідків.

Щоб зробити чарівну паличку, стародавні маги в якості чарівних ядер використовували зовсім незвичні для нас субстанції. Приміром, зуби василиска, пір’я Гіппогріфа, фенікса або волосся з гриви та хвоста єдинорога. У сучасної людини немає можливості дістати їх, але це не привід опускати руки. Нижче ми вказали перелік доступних ядер для чарівної палички, які володіють неприродною магічною силою.

  • Перо ворона. Це магічне ядро ​​допоможе вам швидко розвинути інтуїцію, а також тонкий розум. Однак будьте обережні, так як перо ворона в якості ядра здатне пробудити в вас страшну жорстокість.
  • Совине перо. Ця субстанція додасть вам певної рішучості та мудрості. Ви навчитеся бачити вже давно звичні речі зовсім по-іншому, а також зможете бути практично незалежним від оточуючих людей.
  • Перо шуліки. Перо шуліки — вибір чорних магів. Воно допомагало їм здійснити самі жорстокі й підступні плани.
  • Соколине перо. Цей скромний вибір був виключно волелюбних, чистих і добрих душею магів. Ця начинка магічного інструменту допоможе здійснити ваші самі таємні і, здавалося б, уже давно забуті бажання. Саме завдяки соколиному перу у вас в душі ніколи не згасне вогник надії.
  • Перо орла. Орлине перо вибирали тільки самі мужні і вільнодумні білі маги. Це ядро ​​принесе удачу в ваших стараннях і допоможе здобути величезну кількість великих перемог. Також воно очистить вашу душу і зміцнить силу волі.
  • Корінь мандрагори. Наймогутніші чорні маги використовували сушений корінь мандрагори для виготовлення найсильнішого чарівного зброї. Маючи в руках це чарівне ядро, вони легко здійснювали затіяні вчинки, зовсім не замислюючись про їх жахливі наслідки.
  • Луска саламандри. Це вибір сміливого, мужнього і відважного мага. Власникам цього ядра компроміси не властиві. Вони впевнено йшли проти найстрашнішого ворога і протистояли всій його могутній силі. Це ядро ​​зробить свого господаря доброчесним, спритним і проникливим.
  • Луска змії. Це магічне ядро ​​має досить корисними властивостями. Воно допоможе вам стати більш рішучим, впевненим у собі і красномовним. Старі маги вибирали луску змії, в душі яких довгі роки боролися темні і світлі сили.
  • Жили з крил кажана. Це своєрідне цікаве ядро ​​розвиває у свого господаря здатності ясновидіння. Того хто володів цією магією неможливо було обдурити. Ця субстанція завжди була вибором мудрих і проникливих людей.

Після того як ви вибрали необхідне ядро ​​його потрібно закріпити на кінці чарівної палички. Використовуйте одноколірну стрічку. Це ваша чарівна паличка, тому оберіть той колір, який вважаєте за потрібне.

Посвячення чарівної палички

Тепер ви знаєте, як зробити чарівну паличку. Для того щоб вона працювала її необхідно присвятити. Стародавні маги здійснювали цей обряд в день Вогню Бога Беля або на Кельтський Новий рік (1 травня або 31 жовтня).

Якщо ці дні настануть ще не скоро, пропонуємо присвятити чарівний інструмент в повний місяць. Для ритуалу вам знадобиться біла тканина і чотири свічки. У дванадцятій ночі відійдіть в безлюдне місце, щоб вам ніхто не заважав, і акуратно розкладіть білу тканину під сяючими променями прекрасного місячного світла. На кожен її кут поставте по запаленій свічці. Потім максимально сконцентруйтеся, зупиніть звичний хід своїх думок і пообіцяйте здійснювати за допомогою своєї чарівної палички тільки добрі справи.

Після чого скажіть два рази наступне заклинання: «Закликаю могутні сили води, вогню, повітря і землі! Скорися мені чарівна сила і будь моєю назавжди. Чарівна паличка, стань моєю вірною помічницею ».

Тепер ви знаєте, як зробити чарівну паличку. Зробивши собі магічний інструмент, використовуйте його могутню силу в ім’я добра і справедливості.

Прочитати повністю: Джерело


Share →