Як зробити чарівну палочку_2

Казкове королівство, крихітні ельфи, заговорені талісмани і, звичайно, чарівні предмети — ось світ, який знайомий кожному з нас. Світ, куди можна потрапити тільки будучи дитиною, тому як тільки діти вміють по-справжньому фантазувати і вірити в неможливе. Тільки діти чують, як розмовляють іграшки і знають, що крім звичної дійсності є й інша реальність, де виконуються будь-які бажання і відбуваються дивовижні речі. Тому не дивуйтеся, якщо пухлощекое карапуз в один прекрасний день запитає, як зробити чарівну паличку. А може вашої маленької принцеси дістанеться роль казкової феї на шкільному спектаклі і тут знову без чарівної палички не обійтися.

Варто відзначити, що цей магічний предмет дуже затребуваний у нинішньої дітвори, а значить, ви просто зобов’язані знати, як зробити чарівну паличку своїми руками. Тим більше, нічого складного в цьому немає. Отже, почнемо.

Шукаємо підходящу основу

У ролі чарівної палички, а точніше її основи, може виступити все, що знайдеться під рукою: товста дерев’яна спиця, олівець, папір скручена в тубу, коротка вчительська указка або будь-яка інша паличка, знайдена в парку. Головне — щоб довжина була підходяща. Необхідно нашу паличку підготувати: очистити, при необхідності обробити наждачним папером і висушити.

Починаємо творити

Нанесіть на паличку клей, попередньо розігрітий на водяній бані. Наносити можна на всю поверхню або локально, з рівними інтервалами. Поки клей не застиг остаточно, надайте йому потрібну форму. Щоб отримати однорідну текстуру потріть паличку між долонями.

На липку поверхню насадите намистини або бісер. Тут все буде залежати тільки від вашої фантазії — експериментуйте, створюйте оригінальні поєднання.

Після того як клей застигне паличку слід розфарбувати. Фарбу можна вибрати будь-яку, але найбільш ефектно і «правдоподібно» виглядають бежеві і коричневі відтінки. Паличку покривайте фарбою акуратно — НЕ прокрашенние ділянки відразу будуть кидатися в очі.

От і все, залишилося лише дочекатися, поки паличка висохне і можна починати чаклувати. Тепер ви знаєте, як зробити чарівну паличку, а значить, ваша маленька чарівниця впорається з роллю в шкільному спектаклі без праці.

Прочитати повністю: Джерело


Share →