Як зробити букет з цукерок

Не так давно став популярний оригінальний подарунок — цукерковий букет. Як зробити самій букет із цукерок? Це досить просто! Вам не потрібно дорогих матеріалів і спеціальних пристосувань. Ви зможете піднести друзям, родичам і коханим незвичайний солодкий букет, який довго не зів’яне, якщо, звичайно, не буде з’їдений. Виготовлення букетів захоплююче, нескладно і економічно. Ви зможете проявити свою фантазію, створити як прості букети, так і складні композиції з безліччю декоративних елементів. Наприклад, можна зробити букет троянд з цукерок. В інтернеті ви знайдете велику кількість майстер-класів, сайтів і керівництв, як зробити букет з цукерок своїми руками. Ми розглянемо найпростіший і найдоступніший спосіб виготовлення цукеркового букета.

Як зробити букет з цукерок, інструкція

В першу чергу запасіться матеріалами, які будуть потрібні для виготовлення простого цукеркового букета:

 • цукерки в красивій обгортці;
 • ємність, в якій розташовуватиметься ваш букет: корзинка, горщик, шкатулка, коробочка і т.д .;
 • дерев’яні шпажки, які будуть служити стеблом для цукеркового квітки;
 • матеріал, в якому будуть "зростати"наші квіти: оазіс- спеціальний флористичний матеріал або пінопласт;
 • обгортковий папір або обгортковий плівка, а так само декоративні стрічки;
 • скотч або тейп-стрічка;
 • ножиці.

Тепер можна приступити безпосередньо до виготовлення букета. Спосіб, наведений нижче один з багатьох можливих, але він досить простий.

 • Продумайте композицію. Як будуть розташовані ваші квіти? Ви можете розташувати їх рівномірно по всьому периметру ємності, тоді букет з усіх боків буде виглядати однаково. Можна встановити квіти асиметрично або зробити якийсь акцент, у вигляді великої квітки посередині і так далі.
 • Виготовлення квітки. Потрібно з’єднати квітка-цукерку зі стебельком — дерев’яною шпажкою. Є багато способів з’єднання. Ось один з них: тупим кінцем прикладаємо шпажку до цукерці, попередньо трохи розкрутивши фантик. Закручуємо фантик і обмотуємо місце з’єднання тейп-стрічкою або скотчем в декілька шарів. Краще всього, якщо тейп-стрічка буде зеленого кольору.
 • Оформлення квітки. Виріжте з обгорткового плівки квадрат розміром приблизно 10 на 10 см. (Розмір квадрата залежить від величини цукерки). У середині квадратика виконайте невеликий отвір, вставте туди цукерковий квітка. Зберіть плівку навколо квітки, зав’яжіть біля основи стрічкою, можна зав’язати красивий бантик. Стрічечку краще брати паперову, для оформлення подарунків. Це тільки один із способів оформлення, ви знайдете в мережі безліч інших, а може бути, придумаєте свій власний.
 • Залишилося вставити квіти в імпровізований грунт — пінопласт. Розташуйте квіти згідно вашої композиції. Простір між квітами треба заповнити. Тут дайте волю вашої фантазії. Можна використовувати будь-які матеріали: гофрований папір, живі і сухі квіти, драпірування тканини, фетр і т.д.

Тепер ви знаєте, як зробити букет з цукерок. Бажаємо вам творчих успіхів!

Прочитати повністю: Джерело

Share →