Як зробити бантик з стрічки

За допомогою красивого банта можна прикрасити все, що завгодно: подарунок, дівочу зачіску, бальне плаття, блузку, жакет і т.д. У магазинах наданий дуже широкий асортимент всіляких стрічок і тесемочек з різних матеріалів, тому кожен може підібрати варіант, який підійде для конкретного випадку. Що ж стосується методів зав’язування бантів, їх теж дуже велика кількість, тому кожен раз ви можете створити щось неповторне.

Отже, як зробити бантик з стрічки? Для цього вам знадобиться всього лише стрічка і ножиці.

Навіть найпростіший бантик вийде дуже красивим, якщо він акуратно зав’язаний. Добре щоб стрічечка була досить м’яка. Перш ніж ви будете зав’язувати бантик на волоссі, бажано потренуватися на чомусь іншому — на олівці, наприклад. Стрічку потрібно скласти навпіл, вставити між кінцями олівець, щоб він стикався з вигином, і зав’язати кінці стрічки одинарним вузлом.

Після цього кінці стрічки потрібно скласти удвічі і зав’язати ще один одинарний вузол. Найзручніше це робити, якщо помістити по лініях згину вказівні пальці. Потім розпрямляємо бант і готово. Такий бантик можна виконати навіть з короткою стрічки.

З довгої стрічки можна зав’язати також і більш складний бантик. На початку потрібно зав’язати такий же одинарний вузол, як і в попередньому випадку. Після цього потрібно зігнути кінці стрічки, але не навпіл, як раніше, а ближче до першого вузла — приблизно на чверть довжини і зав’язати одинарний вузол. Після цього потрібно знову зігнути вільні кінці, тепер уже на середині і зробити ще один вузол. Так ви отримаєте подвійний бант.

Але навіть одинарний бантик буде виглядати красиво, якщо краї стрічок трохи закриття. Для цього можна скористатися звичайною плойкою. Якщо ж ви використовували капронову або ж іншу синтетичну стрічку, потрібно стежити за тим, щоб температура плойки була дуже високою, в іншому ж випадку всі праці можуть піти нанівець.

З тонких синтетичних стрічок краще зробити махровий бантик, яким можна, наприклад, прикрасити упаковку. Стрічка при цьому повинна бути досить довгою. Крім цього вам ще знадобиться небагато тоненькою стрічечки, краще такого ж кольору. Стрічку потрібно намотати на руку, роблячи приблизно десять витків, а вийшов рулончик потрібно сплюснути так, щоб не утворювалося заломів, а по згинах потрібно вирізати куточки. Після цього потрібно поєднати кути і перев’язати бант в цьому місці інший тоненькою стрічечкою. Важливо при цьому щоб вузол був міцним, щоб ваш бантик, не розв’язав. На завершення потрібно розправити «крила» бантика, розташувавши їх рівномірно.

Прочитати повністю: Джерело


Share →