Як зробити бантик з стрічки, робимо гарний бант

Багатьох цікавить питання, як зробити бантик з стрічки. адже їм можна прикрасити елементи декору на свято, одяг або подарункову упаковку, давайте спробуємо освоїти цей нехитрий, але такий корисний навик.

Бантик може з легкістю стати елементом вашого одягу або красивого аксесуара, наприклад головного убору, сумочки, браслета, їм можна прикрасити вітальну листівку йди упаковку.

Для банта найкраще використовувати стрічки з таких матеріалів, як сатин, нейлон, атлас і поліестер. Головне, щоб стрічка не м’ялася і добре утримувала форму.

Давайте розглянемо бант під назвою "Діор", Виглядає він дуже святково, тому досить часто такий бант застосовують при декоруванні приміщень під урочисті події, використовують при сервіровці столу, і при прикрасі подарунків.

Отже, як зробити бантик з стрічки "Діор"? Цей бант складається з окремих витків стрічки. Кожен наступний виток має менший розмір і кладеться зверху на попередній. Діаметр останнього витка стрічки може становити всього один сантиметр. Скріплення банта проводиться за допомогою стрічки з такого ж матеріалу що і сам бант, але з меншою шириною. З її допомогою всі частини банта з’єднуються разом, стрічка повинна пройти через верхній, самий маленький виток. Ця стрічка дозволяє закріпити бант на будь-якій поверхні.

Хочете дізнатися, як зробити бантик з стрічки, схожий на пишний квітка? Немає нічого простішого, тільки на перший погляд здається, що це складно, насправді це не так.

Для того щоб зробити бант у формі квітки знадобиться стрічка середньої ширини. Такий бант створюється за допомогою перекручування стрічки в центрі квітки. Беремо стрічку за край, відступивши п’ятнадцять сантиметрів, з іншої стрічки робимо виток і схрещуємо з тією, що залишилася в руці, повторюємо маніпуляцію декілька разів. Якщо стрічка має виворіт, то вона повинна бути спрямована вниз цією стороною при створенні витків. Для того щоб бант не розсипався, міцно тримаємо місце перетину вказівним пальцем. Після того як зроблено необхідну кількість витків, потрібно оповити стрічкою середину банта і зав’язати її на вузол.

Незважаючи на свою простоту, дуже елегантно виглядає класичний бант. Його можна зробити двома методами. Різниця полягає лише в способі фіксації центральної частини банта. Перший метод передбачає фіксацію вузлом, який робиться тією ж стрічкою, що і сам бант. Нам знадобиться вузька стрічка довжиною, приблизно двадцять сантиметрів. Складаємо нашу стрічку "гармошкою" в чотири рази, так щоб отримати три згину. Тримаємо її так, щоб стрічка мала два згину зверху і один внизу. Беремо згини і схрещуємо їх, потім виток, який опинився зверху пропускаємо через що утворилося знизу отвір, створивши при цьому вузол.

Другий спосіб створення класичного банта увазі використання двох стрічок. Перша служить основою для банта, а другий стрічкою ми фіксуємо його центральну частину. Беремо необхідний відрізок стрічки, схрестивши його краю, отримуємо окружність, залишаємо вільними пару сантиметрів. Знаходимо середину стрічки і стискаємо її зі схрещеними кінцями, фіксуємо тонкою ниткою. Другий стрічкою обертаємо першу, сховавши шов, і робимо на зворотному боці банта вузол.

До такого класичного банту можна додати кілька додаткових шарів стрічки, бант стане більш об’ємним і цікавим.

А як зробити бантик з стрічки для прикраси упаковки? Тут знадобляться ножиці, тонка дріт або міцна нитка і текстильна стрічка, бажано, щоб її матеріал був полусинтетическим. Звертаємо стрічку кілька разів кільцями. Розгладжуємо отримані петлі і робимо діагональні надрізи по кутах. Розгортаємо петлі і складаємо їх заново, але на цей раз так, щоб утворилися при вирізанні трикутники виявилися по центру. Щільно перетягуємо дротом стрічку по центру прорізи. Розправляємо петлі в обидві сторони, починаючи з внутрішніх, при цьому чергуємо напрямок — одну на право, другий на ліво і так далі. Залишилося додати банту пишну форму, щоб він виглядав красиво і привабливо.

При бажанні бант можна прикріпити до подарунковій стрічці на упаковці.

Дана стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При повному або частковому передрукуванні матеріалу потрібне розміщення відкритою для індексації активного посилання на ZhenskySait.ru.

Прочитати повністю: Джерело

Share →