Як завантажити з телефону файл на комп'ютер

Популярні теги

Багато хто з нас стикалися з ситуацією, коли вподобане програму або гру неможливо було встановити з Google Play (Android Market) через регіональних або інших обмежень. На сторінках нашого сайту, ми вже публікували нескладний спосіб обходу цих обмежень шляхом закачування apk файлів на комп’ютер з Google Play маркету за допомогою розширення до браузера Chrome, APK Downloader.

Сьогодні я хочу представити вам ще один спосіб закачування APK файлів, на цей раз за допомогою спеціальної програми Real APK Leecher.

Працювати з це програмою дуже просто, нам потрібно всього лише налаштувати її, на свій профіль в Google:

1. Скачайте архів з програмою Real APK Leecher звідси і розпакуйте його на свій комп’ютер. Для своєї роботи програма вимагає наявності Java Runtime Environment версії 1.5.0 або вище, і вам буде запропоновано при першому запуску програми встановити його, якщо він ще не встановлений на вашому комп’ютері

2. Після запуску програми, вона запропонує ввести дані вашого облікового запису Google — адреса електронної пошти та пароль. Також програма запросить device ID вашого телефону або планшета.

3. Device ID будь-якого Android пристрою можна дізнатися за допомогою цього додатка.

4. APK файли за замовчуванням закачуються в папку з програмою, але ви можете задати шлях до будь-якої іншої папки на вашому комп’ютері.

5. Після закінчення налаштування ви можете за допомогою програми шукати додатки і закачувати їх з Google Play на комп’ютер у вигляді APK файлу.

Увага! Розробник програми попереджає, що він не несе відповідальності за збереження вашого облікового запису Google, тому ви користуєтеся нею на свій страх і ризик.

Додано 29.11.2013:  з’явився ще один, більш простий спосіб викачування APK файлів з Google Play. Ознайомитися з інструкцією ви можете в цьому матеріалі.

Схожі матеріали:

Прочитати повністю: Джерело


Share →