Як утеплити стелю мінватой_2

Як утеплити стелю мінватою

Опублікував Master 17 липня 2012 | Утеплення стелі •

Збереження тепла в квартирі — це питання завжди стоїть на першому плані. Щоб тепло не йшло у вікно, ми віддаємо перевагу пластиковим конструкціям. Утепляемся знизу — робимо «теплі» підлоги. Двері у нас подвійні. Стеля також в полі нашої уваги. Адже саме через нього йде до 20% тепла. Особливо, якщо квартира розташована на верхньому поверсі. У цьому випадку, звичайно, зручно було б утеплятися з боку горища. Однак якщо є можливість або бажання в квартирі робити підвісну стелю, то чому б не використати межпотолочное простір для розміщення в ньому теплоізолятора. Тим більше що утеплювач буде також виконувати роль звукоізоляції. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як утеплити стелю мінватою.

Адже мінеральна вата є найбільш популярним з матеріалів для даного випадку. І не тільки тому, що цей матеріал доступний за ціною. У неї прекрасні експлуатаційні якості: не горить, не гниє, миші, а також різні комахи в ній не заводяться. Завдяки особливості структури волокон, мінвата при невеликій вазі володіє високими теплоізоляційними характеристиками. Такий матеріал дозволяє скоротити електроенергію, що йде на додатковий обігрів кімнати, а також створити всередині приміщення сприятливі умови. Але варто знати, як утеплити стелю мінватою правильно .

Акуратно заповнюємо утеплювачем все стельовий простір, фіксуючи до основи будівельним клеєм. Особливу увагу приділяємо місцям примикання утеплювача до металоконструкції. Не повинно залишатися жодних щілин.

Проте однією мінеральною ватою утеплювати стелю буде неправильно. Що ж являє собою той «листковий пиріг», який ми повинні спорудити? Наступним шаром буде паробарьер. Це потрібно для захисту утеплювача від утворення конденсату в утепленій конструкції. В якості пароізолятора можна використовувати неперфоровану плівку, забезпечену антиконденсатної накаткою, у складі якої віскозне волокно з целюлозою.

Останнім часом досвідчені будівельники радять застосовувати саме «дихаючі» мембрани. Цей матеріал створює надійну гідрозахист, і можна бути впевненим, що зі стелі на вас не буде капати конденсат. А, крім того, мембрани гарантують істотну економію тепла. Тут важливо простежити, щоб стики між полотнами плівки були без зазорів. Найкраще проклеювати шви монтажною стрічкою.

Тепер можна накрити всю конструкцію гіпсокартоном. Між пароізолятором і гіпсокартоном потрібно залишити невелику повітряний прошарок. Також радимо дізнатися більше про способи утеплення стелі в гаражі. а також утеплення стелі лазні.

Це цікаво і корисно:

Перейти на сайт: Джерело


Share →