Як створити букет із цукерок

Субота, 13 Липень 2013 12:09 + до цитатника

Солодка, соковита ягідка … Ймовірно, деякі відмовилися б від такого ласощі. Але до початку «полуничного» сезону ще далеко. А порадувати себе крапелькою літа, створивши букет із цукерок у вигляді кущика полуниці, можна вже сьогодні. А ще такий цукерковий букет може бути прекрасним, оригінальним і незабутнім подарунком для будь-якого випадку. Як зробити букет з цукерок, розповість даний майстер-класс.lt; lt; gt; gt;

Для того що б зробити букет з цукерок запасіться наступними матеріалами:

флористичної гофрованої папером зеленого і білого кольору,

відрізком флористичної органзи зеленого кольору,

шматком полісілк червоного кольору (тонка еластична блискуча плівка), дротом,

зубочистками,

капроновою і атласною стрічкою яскраво-зеленого кольору,

акриловими фарбами білого і коричневого кольору.

Також ще знадобитися невелика коробка для складання композиції, крафт-папір, пінопласт, волокна сизалю, термоклей.

Для даної композиції бажано вибирати цукерки двох видів: одні — великі, у формі трюфелів, інші — дрібніші, округлої форми. Така різниця в розмірі та формі забезпечить більш природний вигляд букету, адже в природі на одному кущі теж не буває абсолютно однакових ягід!

Роботу починаємо з нарізки дроту на рівні відрізки довжиною 20-25 см. Один кінець кожного шматка дроту загинаємо у вигляді петлі. Це необхідно для запобігання проколювання цукерок в процесі кріплення.

Цукерки у вигляді трюфелів зазвичай упаковані таким чином, що хвостики обгортки розташовані в вершині цукерки. Тому на наступному етапі необхідно переупакувати кожну цукерку так, щоб кінці обгортки сходилися в центрі нижньої основи трюфеля.

Після цього за допомогою термоклея кожну цукерку кріпимо до дротяного відрізку.

Клей застиг — тепер трюфель обертаємо шматочком полісілк. Полісілк закріплюємо за допомогою ниток.

Якщо у вас немає такої плівки, просто вибирайте для композиції цукерки в обгортці червоного кольору.

Тепер необхідно зробити для ягідки плодоніжки з чашолистками. Для цього з квадрата зеленої гофри вирізаємо заготовку у вигляді «заборчика»

і за допомогою ниток також кріпимо його в підставі цукерки. Листочки пальцями злегка вигинаємо назовні.

Потім необхідно декорувати дротяну ніжку. З гофри вирізаємо смужку паперу і просто обмотуємо нею стебло, кінчик приклеюємо скотчем або клеєм. Зверху акриловою фарбою малюємо на полісілк «полуничний» візерунок.

З більш дрібними цукерками процес складання аналогічний. Тільки спочатку надаємо цукерці округлу форму, прикріпивши один з кінчиків її обгортки, як це показано на фото.

Тепер пора зайнятися виготовленням квіточок. Для цього з білої гофри вирізаємо п’ять пелюсток округлої форми. Для серединки з жовтого паперу вирізаємо смужку і робимо на ній бахрому (в даному МК для серединки використаний цукерковий фантик).

За допомогою термоклея всі детальки збираємо на дроті.

Далі ніжка і чашолисток квітки декорується

по тій же техніці, що і ягоди.

Що ще потрібно для куща? Звичайно листя. Для них використовуємо ту ж папір, що і для ягідних ніжок. Для кожного аркуша вирізаємо 3 листочка округлої форми, один — з ніжкою.

Манікюрними ножицями вирізаємо на них «зубчики». Потім листочки склеюємо разом. З виворітного боку до листику кріпимо дріт.

Для заповнення простору між елементами композиції з органзи і зубочисток робимо пухнасті «Фунтику».

dacha5.ru/blog/u-dachnye-podelki/591/

Додатково робимо кілька кульків із зубочисток і яскравою зеленою стрічки. Така крапелька яскравого кольору в листі внесе в букет динаміку і соковитість.

Для складання композиції потрібно невелика глибока коробочка. Можна скористатися порожньою коробкою з-під цукерок («Рафаелло», наприклад). За допомогою степлера обертаємо коробок крафт-папером (можна також використовувати клей). Зверху тонким пензликом і акрилом робимо імітацію візерунка «козуб».

Всередині коробку наповнюємо пінопластом і зверху укладаємо волокна сизалю (його стирчать кінці додадуть кущикові особливу пікантність і колорит).

Тепер можна приступати до самої збірці. Спочатку по периметру коробки маємо найбільші елементи — полуничні ягоди, потім — ягідки поменше, ну і в самому кінці встромляємо квіти і листя. При цьому не забудьте рівномірно заповнювати порожній простір Фунтика.

Після складання композиції прикрашаємо коробку атласною стрічкою, зав’язаною в бант. Ну і в якості фінального штриха — дерев’яна сонечко в центрі!

Перейти на сайт: Джерело

Share →