Як стати вампіром у реальному житті

Народженням безсмертної раси вважається приблизно 15 століття. Було доведено аналітиками, що бажання стати вампіром зародилося ще в давнину.

Але люди боялися ці істот. Але для деяких це була спокуса для того щоб бути безсмертним, ніколи не хворіти і мати неймовірну силу і можливості.

Є кілька способів, як стати вампіром у реальному житті, ось посилання на такі способи, але і я опишу кілька з них.

До першого способу можна віднести це вже народиться вампіром. Багато хто скаже, що це просто нереально і брехня, але ні це дійсно так і я вам це доведу за історичними даними. У Дракули був син граф Алукард. У цьому випадку видно, що є можливість в наступності древнього роду. Напівкровки народжуються від батьків вампірів. Народжений кровососи ніколи не може стати людиною, якщо вампір вищого рангу створили нижча істота, згодом злігся в пари. Ця подія відбувається тільки один раз на двісті п’ятдесят років.

Другий спосіб стати вампіром у реальному житті це заразиться захворюванням, від якого нормальний, здоровий людина стає вампіром. Після того як ви захворіли цією хворобою настає мутаційний процес і люди які не виносять цього болю просто вмирають. Ті, які винесли ці муки, продовжують жити. Але є люди, у яких в організмі є імунітет до цього вірусу, але це рідкість приблизно 1 людина на 2000 людей В історії було наведено приклад цього епідемічного захворювання, а також було доведено, що є вакцина проти епідемії.

Третім способом як стати вампіром у реальному житті це бути укушеним вампіром. Живим мерцем стають тоді, коли кровососи кусає, а не вбиває його. У багатьох фільмах про вампірів явно показують спосіб перетворення укушенного людини вампіром в кровососа. Деякі кажуть, що в момент укусу передається вірус, від якого людина стає живим мерцем і у нього з’являється потреба в жадобі крові.

До четвертого способу відносять магічне перетворення. У стародавні часи існував клан «Корвинус», які знали, як можна перетворити живу людину у вампіра. У ті часи це робилося для придбання собі рабів у вигляді вампірів. По початку люди вважали це найбільшим покаранням, але з часом деякі самовільно перетворювалися вампірів для того, щоб отримати безсмертя і мати велику силу.

Ну а якщо все це Вам не підходить, то ви можете попрацювати над своїми фотографіями в фотошопі і зробити з себе Вампіра. Ось подивіться відео, як зробити реалістичні зуби. Відео англійською, але його можна дивитися навіть без звуку, тому видно що робити і як. Вдалого Вам перетворення. А в коментарях, можете викласти те, що у Вас вийшло.

Перейти на сайт: Джерело


Share →