Як стати вампіром у реальному жізні_1

Як стати вампіром у реальному житті

Ви дійсно шукали як стати вампіром у реальному житті? Що ж, в інтернеті я зустрічав пропозиції, на кшталт: «прийом в клан вампірів», після чого відкриються всі таємниці й можливості кровососів.

Так, кінчено вони візьмуть не всіх. Потрібно написати просто «хочу стати вампіром» і вашу заявку обов’язково розглянуть.

Є думка, що гени вампірів передаються у спадок і стати вампіром можна тільки в тому випадку, якщо такий ген присутній. Хоча вважається, що він є у 10-15% всіх людей, просто знаходиться в неактивному стані.

А якщо подумати, що ж хорошого у вампірів, крім безсмертя (втім це далеко не плюс і сама безсмертність зовсім не факт)? Звичайно, у фільмах про вампірів вони показані як сильні, спритні, красиві істоти, здатні читати думки. Але в реальному житті це може виявитися просто казкою. А залишиться самотність, постійна спрага і боязнь сонячного світла?

Як стати вампіром? Я не зможу відповісти на це питання. Та й навряд чи ви знайдете на нього відповідь в інтернеті. Крім божевільних або просто загралися підлітків навряд чи хтось стане розмовляти з вами на предмет перевтілення у вампіра. Ну а покрокове керівництво, вампіри, я думаю, вже точно не стали б становити. Цінуйте життя такою, яка вона є. Вампіри — це, звичайно, заманливо, красиво і загадково, але це справа, як правило, не добровільне, а вимушене — прокляття або хвороба, називайте як завгодно.

Перейти на сайт: Джерело


Share →