Як стати вампіром у реальному жізні_2

Вампіри з’явилися на світ дуже давно, історики називають п’ятнадцяте століття часом народження безсмертної раси. Відомо, що вже в давнину багато хто хотів стати вампірами, всупереч страхам і побоюванням своїх друзів і близьких.

Адже як це спокусливо, жити вічно, не страждати від хвороб і болю? Постараюся відповісти на питання, як стати вампіром у реальному житті, розповідаючи про конкретні, підтверджених досвідом способах. Є всього кілька шляхів.

1. Народитися вампіром

Інтимна близькість вампірів не тільки фізична, а й духовна. Багато неправильно вважають, що у них немає душі.

Багато хто думає, що це неможливо, однак в історії є такі приклади. Найвідоміший з них — граф Алукард, син Дракули. На своєму прикладі він довів можливість наступності древнього роду. По-перше, якщо батько — вампір, можна народитися напівкровкою. По-друге, вампіри вищого рангу мають здатність породжувати нижчих істот, з’єднуючись в пари раз в 250 років. Народжений таким чином кровососи ніколи вже не зможе стати людиною.

2. Захворіти вірусом, який перетворює людину на вампіра

Вірус викликає важку мутацію, багато людей не витримують її і гинуть. Решта стають вампірами і живуть багато тисячоліть, якщо їх не вб’ють. У деяких людей є вроджений імунітет до такого вірусу, але він дуже рідкісний, зустрічається у однієї людини з двох тисяч. У середні віки траплялися епідемії цього вірусу, гинули сотні тисяч заражених. Палали вогнища і тріщали осикові кілки, але проходили роки, поки епідемія відступала. Стародавні алхіміки намагалися зробити вакцину від цієї хвороби. Один з них, Йоганн Беттгер, провівши два з половиною роки в добровільному ув’язненні, зумів виготовити дорогоцінний ліки. В помсту за це він був схоплений темними силами і сам звернений у вампіра.

3. Бути укушеним вампіром

Хрест не завжди рятує від укусу кровопивці.

Якщо вампір не вбиває до кінця, а тільки вип’є трохи крові, то жертва сама стає живим мерцем. Саме цей сюжет кілька разів обігрується у відомому всім нам фільмі "Сутінки". Важко сказати, скільки саме вампір повинен випити крові, все залежить від здоров’я людини і його віку. Іноді спрага настільки п’янить мисливця на людей, що він не може зупинитися і вбиває жертву.

Існує думка, що саме через укус передається вірус, який виробляється в крові вампіра. Він викликає незворотні зміни в тілі і душі жертви, які перетворюють його на побратима свого вбивці.

4. Магічний обряд перетворення

Стародавні жерці клану "Корвинус" вміли перетворювати людей на вампірів. Іноді це робилося насильно, як свого роду кара. Жертва вибиралася з простого народу, над нею виголошувалися заклинання. Після того, як людина ставала вампіром, реальне життя для нього закінчувалася. Весь залишок вічності новонавернений вампір проводив у служінні темному клану. Довгий час вважалося, що краще померти, ніж потрапити в рабство клану, проте з часом пристрасті людей змінилися. Жага продовжити своє життя і стати безсмертним пересилювала страх перед жерцями.

Ритуал перетворення на вампіра тримався в строгому секреті, але через багато століть його опис все ж вдалося знайти. Про те, як він виконувався, читайте в наступній статті.

Перейти на сайт: Джерело


Share →