Як стати справжньою феєю

31 липня 2013, 7806, Розділ: М&Ж

Перетворитися на фею мріють практично всі юні глядачки серії мультфільмів «Winх». В Інтернеті можна побачити масу запитів по темі «як стати справжньою феєю ». А коли є попит, є і пропозиції. У цій статті перераховані найпопулярніші способи, за допомогою яких ви можете легко перетворитися на фею:

1. Увечері напишіть на аркуші кольорового паперу своє бажання стати феєю. В красивий стакан налийте чистої води і випийте її, а листочок з бажанням киньте у вікно. Тепер лягайте спати. Прокинувшись, ви відчуєте себе феєю.

2. Визначте для себе, який феєю ви мрієте стати (всіх сил, води, природи, любові), підготуйте лист паперу відповідного кольору (для феї води — блакитний, феї природи — зелений і т. Д.), Миску з холодною водою, свічку і дзеркало.

З паперу виріжте сердечко, листочок або краплю, потім підпаліть фігурку і киньте її в воду. Миску з палаючої папером піднесіть до дзеркала, потім самі подивіться в нього і скажіть: «Я фея!» Якщо після цього вогонь потухне — вам вдалося стати феєю по-справжньому.

3. Наберіть лід в широку ємність і дочекайтеся, поки він розтане. У крижану воду опустіть одну руку на 30 сек, і в цей час уявіть, що ви стаєте феєю.

Потім змастіть руку ароматним шампунем і змийте водою з вашої ємності. Потріть одну руку об іншу, і через пару днів ви виявите, що вам вдалося стати справжньою феєю .

4. У порожній флакон з-під туалетної води налийте розчин з води з трьома пучками солі, цукру і 1 ст.л. ароматного рідкого мила. Гарненько все збовтайте і поставте на підвіконня. Щодня обприскуйте себе цієї чарівної рідиною і через два тижні ви станете феєю.

5. Дочекайтеся повного місяця. Напишіть на аркуші паперу бажання стати феєю, налийте води у склянку і підійдіть вночі до розчиненого вікна, щоб місяць відбилася в склянці з водою. Змочіть у воді листочок з бажанням, потім вилийте воду на себе.

6. Зверніться по допомогу до справжнім феям. Якщо ви мрієте стати феєю Місяця — подивіться на Місяць, феєю води — підійдіть до річки, феєю вогню — сідайте біля багаття і три рази промовте ім’я потрібної вам феї. Коли листя дерев зашелестять на вітрі, значить, фея поряд з вами — скажіть вголос своє бажання і пообіцяйте використовувати чарівний дар тільки на благо. Після цього вирушайте додому спати. Вранці ви прокинетеся феєю.

7. Намажте фруктової зубною пастою вказівні пальці, через 45 хвилин змийте. П’ять разів промовте чарівну фразу: «Я фея!» Протягом 30 хвилин ви почуєте чарівні голоси, які розкажуть вам, як стати справжньою феєю. Потім потрібно лягти спати, але тільки до 3-х годин ночі, в цей час ви повинні стати і спробувати свої чарівні сили.

8. Коли ви одна вдома, встаньте посеред кімнати, примружтеся, хлопніть в долоні і крикніть три рази: «Я фея!» Щоб стати феєю по-справжньому, це потрібно робити щодня протягом тижня.

9. Переконайте себе, що ви можете все. Здійснюйте чудеса для своїх близьких, творіть добро для оточуючих, підтримуйте друзів добрим словом і посмішкою. І тоді вам не знадобляться поради, як стати справжньою феєю — Ви будете їй в очах своїх близьких.

Перейти на сайт: Джерело


Share →