Яка маленька принцеса не мріє стати справжньою феєю? Мабуть, таких немає! Адже фея не тільки красива і мила, але і може творити різні добрі чудеса. У цій статті розповімо про те, як стати справжньою феєю Вінкс.

Сила навіювання

Перший і найголовніший крок на шляху перетворення в фею – віра в те, що це можливо. Ти повинна всією душею змусити себе повірити в те, що ти – справжнісінька фея. Як отримати цю віру? Навчися бачити чари в простих речах, думай оптимістично і виконуй тільки хороші вчинки – допомагай подружкам, не забувай говорити "чарівні" слова, такі як "спасибі" і "будь ласка", Частіше посміхайся. Крім того, використовуй в своїх нарядах ті кольори і стилі, які використовує улюблена фея Вінкс, і роби схожі зачіски.

Звичайно, ми розуміємо, що самонавіювання мало, а тому розповімо тобі і про два магічних ритуалах, які допоможуть прискорити перетворення.

Лист бажань

Перший спосіб дуже простий, однак поставитися до нього треба з усією серйозністю. Ти повинна взяти чистий аркуш паперу і написати на ньому про своє бажання. Сформулюй в точності, який феєю з Вінкс ти хочеш стати (а може, ти будеш абсолютно нової їх подругою? Опиши її!), Які дива ти хочеш творити, але пам’ятай, що справжня фея ніколи не побажає чудес для себе. Завдання феї – робити прекрасніше світ навколо, і свої магічні здібності вона не зможе витрачати на себе. Магія не сприймає особистої вигоди.

Коли ти опишеш своє бажання, постарайся якомога красивіше оформити листок, адже феї Вінкс — стильні дівчатка! Після склади листочок в чотири рази і прибери його в затишне місце. Дуже важливо, щоб твоє бажання ніхто не знайшов, інакше ймовірність того, що воно збудеться, сильно зменшиться.

Коли ж бажання здійсниться, візьми листок з собою на прогулянку і залиш десь у затишному куточку. Не треба рвати, спалювати або закопувати листок, інакше твої магічні сили зменшаться. Якщо листок знайде хтось інший, він зможе вплинути на твою магію. Так що, якщо ти помітила, що хтось побачив тебе з цим листком, перепрячь його в інше місце.

Зілля

Якщо перший спосіб з якихось причин тобі не підходить, використовуй цей. Для нього тобі знадобиться порожній флакон з-під парфумів. Обов’язково порожній! Не здумай крадькома забирати мамин флакон духів, який ще не закінчився. Це поганий вчинок, а погані дівчатка не зможуть стати феями навіть за допомогою зілля.

Сумішей в ємності трохи теплої води, ванілі і кориці. Зілля, на відміну від листка бажань, буде діяти, навіть якщо хтось дізнається, що ти його готуєш. Так що, якщо не знаєш, що таке кориця і ваніль, запитай у мами.

Отриману суміш залий у флакон, закрий його і поклади під подушку. Зілля повинно настоюватися 3 дні, а потім щодня з ранку тобі потрібно буде душитися цим зіллям, поки воно не закінчиться. При цьому важливо повторювати слова – "Я стаю феєю Блум" або "Я стаю феєю Роксі", Загалом, заклинання залежить від того, який феєю ти хочеш стати.

Сподіваємося, ці способи допоможуть тобі стати феєю, однак пам’ятай: не треба використовувати їх разом — так ти не прискориш виконання бажання, а навпаки, все заплутаєш. Крім того, не забувай про гарну поведінку: якщо ти не будеш вести себе, як фея, ти ніколи не зможеш стати справжньою феєю, і ніякі магічні обряди тобі не допоможуть!

Перейти на сайт: Джерело

Share →