Як стати русалкою реальному житті

Якщо хлопчики мріють стати космонавтами або, на худий кінець, Чакамі Норріс, то дівчатка часто мріють стати самими справжніми Русалочка. А чому б і ні? Перетворитися на русалку набагато приємніше ніж, скажімо, в дівчину вампіра. Русалку можна впізнати по характерному хвоста, однак якщо вірити міфам, то по суші ці милі створіння пересуваються за допомогою ніг, як правило, струнких. Що ж, є проблема — є рішення. Розглянемо, як стати русалкою реальному житті, не виходячи з квартири.

Інструкція:

1. Для початку підкреслимо, що ступінь становлення русалкою залежить від ступеня віри в це. Якщо ви — дівчинка 12-ти років, то ймовірність стати русалкою до 90%. Якщо ж ви, наприклад, чоловік середніх років, то ймовірність зменшується.

2. Тепер інше питання, навіщо вам це? Безумовно, русалки — істоти красиві, наділені набором якихось здібностей і непідробним шармом. Якщо до вас підійшла донька з проханням пояснити, як стати русалкою реальному житті, то бігти до психолога не варто, потрібно дитині допомогти.

3. Відомо, що подібні дитячі прагнення навіяні мультфільмами про Русалочка і відомим серіалом «H2O». Якщо бажання у дитини виникло, то потрібно провести роз’яснювальну бесіду, розповісти чаду, що істоти ці міфічні і в реальному світі їх не існує. Потім потрібно переключити увагу дитини на інше захоплююче заняття, щоб про водоплавних він забув.

4. Якщо вік ваш свідомий і мрія стати русалкою живе в серці вже не один десяток років, що ж, доведеться вдатися до чаклунства. Існує перевірений століттями метод. Для початку чекаємо повного місяця. Потім необхідно наповнити яку-небудь ємність водою, підійде тазик, бажано кольору морської хвилі. Далі приправляем воду в тазу морською сіллю, якщо є водорості або морська капуста, то поспішіть помістити їх в таз. Навколо тазу необхідно розставити 13 свічок, встати в центр таза, взяти в руку свічку і проговорити наступне заклинання 3 рази: «Владики морів, взиваю до вас! Зробіть мене наполовину рибою, наполовину людиною, амінь! »

5. Якщо стародавня магія вам не допомогла. то може варто кинути спроби відростити собі риб’ячий хвіст?

Перейти на сайт: Джерело


Share →