Як стати русалкою прямо зараз по справжньому

4 вересня 2013

Вас коли-небудь відвідувала думка, про те, як стати русалкою по-справжньому? Не з допомогою Фотошопа, ні в мріях, ні на малюнку, ні в астралі, ні в паралельному світі, а в нашій з вами дійсності?

А адже, по суті, дане питання цікавить людство вже безліч століть. Багато відуни, маги, відьми і шамани намагалися вирішити дану загадку і роздобути рецепт перетворення їх в русалку.

Стародавні рецепти.

Нас теж вельми зацікавила дана проблема, а тому ми вирішили відшукати в одній з найбільших російських бібліотек старовинні записи і артефакти, що дозволяють по крихтах зібрати ті знання, які змогли б пролити світло на питання перетворення людини в русалку.

Що ж, ми були досить здивовані тим, що дані записи не так вже й закриті, а самі таємниці передавалися з покоління в покоління в одному найдавнішому окультному суспільстві, протягом століть поклонялися Владичиці моря.

Ми вирішили оприлюднити дані правди, щоб всі, хто цікавиться змогли дізнатися, як саме можна стати, русалкою по-справжньому, зробивши це з власної волі і бажанням!

Теорія і практика.

Все, що вам в даному випадку буде потрібно, це, як правило, величезна кількість риб’ячої луски, 50 мл риб’ячої крові. риб’яче серце, стакан солоної і морської води.

Зібравши вищезазначені інгредієнти, дійтедосить швидко. Спочатку змішайте солону і морську воду, додайте туди риб’ячу кров, перемішайте і рушайте до найближчого озера, захопивши з собою всі інгредієнти.

Розведіть у озера невелике багаття. При світлі місяця зріжте з голови пасмо власного волосся, обмотайте їм риб’яче серце і спаліть їх на багатті, однак, дотримуйтесь акуратність.

Проробити дані маніпуляції слід так, щоб отримати трішечки попелу, що залишився після горіння. Отриманий попіл додайте в що готується еліксир.

Далі вам потрібно роздягнутися, обмазати ноги риб’ячою лускою і підійти максимально близько до води.

Розташувавшись на кромці берега, візьміть в обидві руки отримань еліксир і вилийте отриману суміш на власні ноги, залишивши трохи крапель на дні.

Випийте залишилися краплі і киньте в озеро.

Як тільки ви торкнетеся води, ваші ноги перетворяться в елегантний і дивовижний хвіст, а самі ви в одну мить трансформуєте в русалку!

Природно, ми не заперечуємо того, що даний спосіб не такий простий, як хотілося б, однак, це чи не єдиний метод перетворення в русалку по-справжньому …

Перейти на сайт: Джерело


Share →