Як. стати русалкою прямо зараз

Перевірені способи як стати справжньою русалкою в реальному житті. Зараз русалка в домашніх умовах без повного місяця і з силою це легко і просто.

kajlas Таємниці, чудеса і загадки Опубліковано: 16 липня 2014 12874

Русалки міфічні істоти і у всі часи привертали увагу людей своєю загадковістю і красою. Але чи можливо стати русалкою в реальному житті? Тут зібрані перевірені способи як стати справжньою русалкою. Сьогодні це можна зробити навіть у домашніх умовах! да-да, легко і просто можна отримати не тільки хвіст, але і силу русалки. Можна обійтися навіть без повного місяця. 100% працюючий спосіб як стати русалкою вже сьогодні.

Почнемо з самого робітника і простого способу. Він спрацює, в цьому ніяких сумнівів немає. Всі вже перевірено неодноразово і підтверджена міжнародними експертами.

Отже, найвірніший спосіб перетворення в русалку, це просто пошити собі костюм русалки. Зачекайте, скажіть Ви, але це ж не по справжньому. Можливо, зате є стовідсоткова гарантія того, що Ви зможете повернуться до звичайного життя, коли Вам набридне плескатися у воді. Перш ніж ставати справжньою русалкою потрібно бути впевненою у своєму виборі. Крім того, подивіться на Ханну Фрейзер з Австралії. Вона з самого дитинства мріяла стати русалкою і сьогодні її мрія втілилася в реальність, більш того, вона навіть заробляє гроші гастролюючи по країні.

Справжня жива русалка Ханна.

Можете прочитати про Ханну і те, як їй вдалося втілити свою мрію дитинства, там же є інформація про те, як зшити і де купити хвіст русалки. Якщо Ви ще не побігли за нитками, то продовжимо. Але тут вже починаються способи, які дуже навіть ймовірно можуть і не спрацювати. Деякі пробувати взагалі не можна, а на досягнення інших може піти все життя. Перш ніж продовжити можу тільки сказати, що Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США (The National Oceanic and Atmospheric Administration, NOAA) нещодавно офіційно визнало русалок міфом, тобто неіснуючими в реальності істотами. Але такі дрібниці Вас я сподіваюся не зупинять. Головне дуже сильно захотіти і можна стати навіть марою болотної, не те що русалкою.

Спосіб перший як стати русалкою по-справжньому, практично в домашніх умовах.

Для цього способу потрібно дочекатися повного місяця. Повний місяць буває кожен місяць і якщо Ви вже вирішили в що б те не стало перетвориться на русалку, то наберіться терпіння. У повний місяць викупайтеся в озері або річці, а ще краще в море. Небо повинно бути ясним і на водній гладі повинна відображатися повний місяць. При цьому потрібно проговорити таке заклинання: «О, великі боги, молю, виконайте лише одну мою просьбу! Я хочу стати наполовину людиною, наполовину рибою. Але хвіст у мене буде з’являтися, коли я буду перебувати у воді, а коли буду на суші — знову стану людиною з ногами ». Або таке: «Русалки, візьміть мене до себе, наділіть мене своїми силами: хочу контролювати повітря, окріп і лід». А краще обидва заклинання по черзі. Так можливо Вам вдасться стати русалкою з силою. Але не забувайте застосовувати силу тільки на благо.

При відсутності річки можна провести ритуал в домашніх умовах, річку можна замінити ванній, але в такому випадку не зрозуміло де ви збираєтеся плавати, коли таки перетворитеся на русалку. Вибір водойми для плавання, це важливе завдання і її краще вирішити ще до перетворення. Хто знає, можливо після нього Вам так і не вдасться позбутися хвоста.

Я рекомендую Амазонку або Конго. Якщо вирішите зупинитися на озері, то вибирайте озеро побільше, а то воно ще чого доброго перетвориться на болото. Але ми відволіклися, потрібно набрати води з ванни в ківш і вийти на вулицю або балкон і показати цю воду місяці, т.е зробити так, щоб місяць відбилася від води в ковші.

Русалка в річці Амазонка.

Русалка в болоті.

Якщо Ви Дуже не терплячі, то можна спробувати обійтися без повного місяця. Для цього потрібно рівно опівночі взяти миску з водою, дерев’яну гребінець і вийти на балкон. Почекати до опівночі доведеться, тут вже нічого вдіяти на жаль не можна. Закрийте очі, покладіть гребінець в миску і промовте таку фразу: «Хочу перетворитися на русалку з силою контролю повітря, льоду і окропу». Доторкніться до води, не відриваючи очей. Потім візьміть гребінець і розчешіть їй, уявляючи, що Ви вже русалка.

Далі будуть більш екзотичні методи. Легенди про русалок існують у багатьох народів по всій землі. Так, про них знають і деякі племена індіанців в Америці і австралійські аборигени. В одному з Канадських племен зберігається легенда про вождя зловити русалку в річці і зробити її своєю дружиною.

Стародавні греки теж розповідали про сирен, які були або напівриби, або полуптіци і спокушали своїм співом мореплавців. У тій же Греції є сім’ї, які ведуть свій родовід від річкових русалок нереіїд.

Сирени, напали на грецьких мандрівників.

Така ж історія повторюється в Шотландії. Представники клану Макларен (Maclaren) вважають, що він походить від шлюбу простого смертного з русалкою.

В Ірландії ж є ціле село, жителі якої вважаються нащадками русалки.

Полінезійські племена вважають, що русалки це наполовину жінки, наполовину дельфіни. Цієї версії можна повірити, якщо знати наскільки дельфіни велелюбні.

Але, щось ми знову відволіклися. Як же стати русалкою? Про це можна дізнатися, якщо прочитати про вірування слов’ян і, особливо, українців. Українська русалка не має хвоста і з приходом весни вони вилазять з води і танцюють хороводи, а також, сидять на гілках дерев у лукоморья — ну прямо як писав Пушкін.

Найбільш активні русалки під час русальчіной Пасхи, вона відзначається в четвер після Трійці. Якщо зустріти русалок в цей час, то вони можуть залоскотати до смерті, або забрати з собою перетворивши на русалку. Є думка, що в слов’янській міфології русалки пов’язані з міфом про Праматері Ладі. Але навіть стародавні тексти виділяють одну їх особливість, водяні створення дуже примхливий і часто наділені сверхстрастностью.

Набагато пізніше з’явилося уявлення про злий і нечисту природу русалок. Це зміна способу можна пов’язати з поширенням християнства. Стали вважати, що русалки це мертвонароджені діти та діти, які померли нехрещеними, а також, молоді дівчата, померлі раптово напередодні весілля.

Крім річкових русалок є ще лугові і лісові русалки або мавки. Мавки відрізняються від русалок тим, що живуть у лісах і мають ззаду діру крізь яку видно всі нутрощі. Але Леся Українка у своєму творі «Лісова Пісня» зобразила мавку в позитивному світлі, що швидше відповідає язичницьким уявленням. До речі рекомендую почитати. Не знаю чи є російський варіант.

І останній спосіб перетворення в русалку. Він досить простий, але вимагає завзятості і терпіння. Як відомо, індуси вірять у переродження, т.е, наприклад, якщо Ви все життя будете багато спати, то в наступному житті можете народитися баобабом. А якщо багато є — то свинею. Звідси, шляхом нескладних розумових спекуляцій, легко можна отримати потрібний метод. Щоб народитися русалкою в наступному житті, потрібно багато плавати і танцювати хороводи, а також розгойдуватися на гілках дерев.

На цьому все. Не можу гарантувати достовірність усіх фактів, інформація була зібрана з просторів інтернету.

Перейти на сайт: Джерело


Share →