Як стати русалкою по-справжньому, в домашніх умовах

Багато дівчата думають про те, як стати русалкою. І цьому є пояснення. Русалки приваблюють своєю граціозністю, спритністю рухів у воді, чарівністю, красою і чарівною силою. Ці прекрасні істоти керують стихією води і також можуть дихати під водою. За легендами вони ще здатні приймати форму абсолютно будь-яких предметів. Тому немає нічого дивного в тому, що дівчатка роздумують про те, як стати справжньою русалкою .

Давайте розглянемо всі способи і варіанти, які можуть допомогти стати надприродною істотою — русалкою. Відразу скажемо, дані варіанти — це просто вибірка з усіх існуючих способів. Чи станете ви після них русалкою чи ні — невідомо. Досліджень ніхто не проводив, але спробувати можна.

Як стати русалкою в домашніх умовах ?

1. Найпростіший спосіб, які допоможе вам стати русалкою будинку — це метод візуалізації. Візуалізація — це «картинки», які ви представляєте у себе в голові. Візьміть листочок і ручку. Листок повинен бути акуратний і не порваний. Ручка звичайна. Зручно сядьте. Візуалізувати треба в тиші. Напишіть на листочку, яку зовнішність ви хочете. Опишіть все в найдрібніших подробицях з голови до хвоста. Далі напишіть здібності, якими ви бажаєте володіти. Чим більше подробиць ви напишіть, тим краще. Будьте уважні, враховуйте всі нюанси вашого перевтілення, які можуть відбутися. А далі просто сховайте лист в затишне місце і чекайте дива.

У деяких джерелах пишуть, що заховати листочок, а потім просто чекати перетворення — нерозумно. І якщо ви думаєте про те, як стати русалкою по-справжньому, то повинні бути готові докладати більше зусиль. Тому необхідно:

  • Дочекатися повного місяця.
  • Покласти листочок в повний місяць на підвіконня. Умова — місячне світло повинне падати на лист.
  • Вранці перевірте його. З’явилися якісь зміни на ньому чи ні.
  • Якщо лист змінився: з’явився знак або зникла буква, то йдіть у ванну. Раптом процес перетворення почався.

2. Дочекайтеся повного місяця. Поставте склянку води на підвіконня. Місячне світло повинне падати на склянку з водою. Вранці нею вмийтеся.

3. У повню візьміть склянку води, посоліть воду, киньте туди черепашку. Поставте склянку на всю ніч таким чином, щоб місячне світло відбивався в стакані. Вранці вмивайтеся водою, а черепашку поносіть з собою якийсь час.

Як стати русалкою прямо зараз ?

• Найнадійнішим способом вважається купання в річці або озері в повний місяць. Повний місяць відбивається в озері або річці — це ваш шанс для перетворення. Але, якщо вам не виповнилося 20 років, то робити це можна тільки з дорослим. В іншому випадку ефекту не буде.

• Полежите у ванній і пофантазуйте, як ви перевтілилися в дівчину з хвостом. І цілком можливо, ви вже не будете думати, як стати русалкою за 1 секунду. Ви їй станете.

Як стати русалкою без повного місяця

1. Візьміть звичайний аркуш паперу. Намажте його зубною пастою і покладіть на край ванни. Увімкніть воду. Світло вимкніть. Закрийте двері і 3 рази покличте русалку. Коли вона прийде, попросіть у неї хвіст.

2. Як стати справжньою русалкою. Зшийте собі хвіст як у риби. Якщо самі не вмієте, то попросіть допомоги у людини, якому довіряєте. Ви відчуєте себе русалкою по-справжньому і зрозумієте, чи хочете їй стати.

3. Напишіть на листку паперу своє бажання, покладіть його під подушку. Вранці чекайте результату.

Звичайно, всі перераховані вище способи як стати русалкою по-справжньому — Це тільки міфи, якась гра, на практиці їх ніхто не перевіряв. Але кажуть, якщо сильно чогось захотіти за умови, що це не зашкодить оточуючим, то бажання обов’язково збудеться.

Перейти на сайт: Джерело


Share →