Як стати русалкою по-настоящему_1

7 липня 2013, 22585, Розділ: Гумор

Після того, як на екрани вийшов підлітковий серіал «Н2О», багато молоді дівчата, піддавшись чарівності героїнь серіалу, всерйоз задалися питанням, як стати русалкою по-справжньому. Ми вам розповімо про всілякі варіантах втілення цієї мрії, правда, 100% гарантії не дамо, бо до кінця зрозуміти те, як відбувається магія, практично неможливо.

Найдієвіший спосіб стати русалкою.

Вам знадобляться ванна, свічки і сіль (ідеально, якщо сіль буде морській). Запалюємо свічки, наповнюємо ванну до країв і розчиняємо сіль так, щоб вода виявилася дуже солоною, далі цілком занурюємося в підготовлену воду і читаємо наступне заклинання:

«О, могутні божества! Заклинаю вас виконати одне моє заповітне бажання! Я мрію бути зверху жінкою, а знизу — рибою. Нехай мій хвіст хлюпається у воді, а на березі стає стрункими ногами. »Це таїнство потрібно проводити тільки при повному місяці, а після виголошення заклинання, подивитися на неї і лягти спати.

Перетворитися на русалку можна й іншим способом. Наберіть в посудину води, вийдіть під місячне світло і зловіть його відображення в ємності. Далі вилийте воду на себе, стежачи, щоб вона потрапила на все тіло — з голови до ніг, умити обличчя, і зробити ковток «місячної води».

У деяких джерелах стверджують, що для магічного дійства може вистачити всього лише однієї склянки рідини з відбитою в ній місяцем. Для посилення магічного ефекту можна перед ранковим умиванням поставити на цілу ніч під місяцем стакан сильно солоної води з раковиною, виловленої з моря.

Але, звичайно, найбільш шанованим способом стати русалкою залишається купання в озері чи ставку в ніч чарівного повного місяця.

Як стати русалкою без повного місяця.

Якщо повний місяць було зовсім недавно і не хочеться чекати наступного для здійснення ритуалів, спробуйте наступний спосіб.

Наберіть в ємність води і, поклавши в неї гребінець, зроблену з дерева, вийдете на вулицю або на балкон. З закритими очима скажіть такі слова. «Чарівні русалки, зробіть мене своєю сестрою, подаруйте частинку своєї магії, навчіть контролювати життєдайну воду, підбадьорливий лід і вбиває окріп! »Після цього з закритими очима розчешіть волосся намоклої гребінцем, не перестаючи просити допомоги у магічних сил.

Стати русалкою без повного місяця можна, сформулювавши бажання на листку паперу, прошепотів його у відкрите вікно, тричі тупнувши. Після цих маніпуляцій лягти спати, поклавши листок під голову.

Інші способи перетворення.

Є і ще кілька не таких поширених способів знайти бажане.

Перший варіант стати русалкою. Візьміть маленький аркуш паперу і видавіть на нього трохи зубної пасти, поклавши при цьому на край раковини. Увімкніть воду, вимкніть світло і три рази накажіть русалку з’явитися. Коли ви відчуєте рибний запах або почуєте тихий шелест, просіть виконати вашу мрію.

Варіант другий. З’їжте невеликий оселедцева хвіст, запивши його склянкою молока і пориньте у ванну, подумки повторюючи будь-яке з вищенаведених заклинань.

Перетворитися на русалку хочуть багато. Сподіваємося, ви розумієте, що всі ці способи — всього лише дійшли до нас казки. Але раптом саме ви — та сама, чия віра в чудо допоможе їй переступити через кордони реального і розповісти нам усім справжнісінький, найдієвіший спосіб того, як стати русалкою по-справжньому .

Перейти на сайт: Джерело


Share →