Як стати русалкою. Як стати русалкою в реальному житті по-справжньому. Скопіювати посилання

Я опишу кілька хороших і перевірених часом способів, як стати русалкою. Цей матеріал без сумніву буде цікавий в основному для дівчаток, які мріють перетворитися на справжню русалку.

Способи є різні, сучасні та старовинні, написані магами давнину і містять задокументовані свідчення очевидців. Так само, в самому низу цього тексту є спеціальний тест яка ти русалка, а точніше легко тобі буде стати русалкою, і якою силою ти будеш володіти.

Завантажений: 10-11-2012 20:05:42

Завантажити файл (8.74 KB)

На даний момент існують ритуали і змови, як стати русалкою в реальному житті двох типів. Перший тип, це найпоширеніші способи. Другий тип, це старовинні і головне перевірені способи як стати русалкою з дуже давньої книги, яку мені вдалося відшукати в бібліотеці. Як стверджується, цю книгу писав середньовічний маг. Способи з цієї книги можете завантажити тут: завантажити змови і ритуали по перетворенню в русалку. На сьогоднішній момент, це найдієвіші способи, всі інші просто придумані читачами форумів і блогів. Авторитет мага не викликає сумніву, свідчення очевидців перетворень теж.

Перейти на сайт: Джерело


Share →