Як стати русалкою діючи способи_1

Як стати русалкою по-справжньому?

Ви коли-небудь замислювалися про те, як стати русалкою по-справжньому? Не в Фотошопі, що не на малюнку, не в мріях, не в паралельному світі і астралі, а в нашій реальності? Адже цього питання багато тисяч років. Багато маги, відьми, відуни і шамани намагалися перейнятися цією таємницею і роздобути такий спосіб, який міг би перетворити їх на Вундане (русалку).

Ми теж дуже жваво зацікавилися цією проблемою і спробували відшукати в старовинних записах і артефактах ті крихти знань, які могли б пролити світло істини і відповісти на наше питання. Що ж, ми були порядком здивовані тим, що ці знання не так вже й приховані, вони передавалися в одному давньому окультному суспільстві, поклонялися морським Владичиці із століття в століття! Ми вирішили оприлюднити ці істини, щоб всі бажаючі змогли дізнатися, як стати русалками по-справжньому і зробити це за своїм бажанням і своєї доброї волі!

Все, що Вам потрібно, це риб’яча луска (її має бути настільки багато, щоб Ви змогли покрити тонким шаром всі свої ноги), риб’яче серце, 50 мл. риб’ячої крові, морська і солона вода (близько склянки). Отримавши всі ці інгредієнти, діяти необхідно вельми швидко! На початку Вам необхідно змішати морську і солону воду, потім додати в отриману суміш риб’ячу кров. Все це необхідно буде перемішати, взявши з собою інші інгредієнти, відправитися до найближчого озера. Біля озера Вам необхідно буде розвести невелике багаття. Далі при світлі Місяця Вам необхідно буде зрізати з голови пасмо свого волосся, обмотати ними риб’яче серце і спалити на багатті, але будьте акуратні. Виконати це необхідно так, щоб роздобути трохи попелу, який залишиться в результаті горіння. Отриманий попіл необхідно додати в наш еліксир.

Далі Вам необхідно буде роздягтися і, обмазавши ноги риб’ячою лускою, підійти якомога ближче у воді. Сидячи біля самої кромки берега, Вам потрібно буде взяти в обидві руки ваш еліксир і вилити отриману суміш собі на ноги, але залишити трохи крапель на дні. Їх необхідно буде випити і відразу ж кинутися в озеро. Як тільки відбудеться контакт з водою, ваші ноги перетворяться на красивий і прекрасний хвіст, і Ви миттєво перетворитеся на русалку!

Що ж, не заперечуємо того, що даний метод не такий простий, але це мало не єдиний спосіб, як стати русалкою по-справжньому.

Перейти на сайт: Джерело


Share →