Як стати русалкой_8

Насправді питання про те, як стати русалкою в 11 років, наприклад, вельми виправданий, актуальне, і навіть нормальний. Тому, батьки, не дивуйтеся, якщо одного разу ваша дитина після перегляду якого-небудь мультфільму, наприклад знаменитої «Русалочки» або ж прочитавши книгу про цих істот, прийде до вас і попросить розповісти як стати русалкою по-справжньому. Не губіться в таких випадках. Ви можете для початку пояснити своєму чаду, що насправді таких істот у природі немає, тому і дізнатися як стати русалкою по-справжньому в 11 років або ж у будь-якому іншому віці не вийде.

Русалки — це істоти міфічно. І в переказах, які прийшли до нас від предків, вони далеко не завжди показані з хорошого боку. Вірніше вони найчастіше були жахливими істотами. І тому багато і хочуть зрозуміти як стати справжньою русалкою, толком не знаючи, хто вони такі.

Але зараз ми це виправимо і розповість вам хто такі русалки насправді. Чому виконати бажання про те, як стати русалкою по-справжньому неможливо. І чому у випадку, якщо ви дізнаєтеся як це робиться, ні в якому разі не треба навіть намагатися.

Причини такої ради на самому криються в наступному. Просто дізнатися як стати русалкою це одне. А здійснити інше. Якщо взяти до уваги той факт, що в природі русалок немає, то в кращому випадку це підприємство закінчиться нічим. Ну а в гіршому випадку — травмами. Тому й не рекомендується використовувати поради з розділу «як стати русалкою вдома».

Хто такі русалки?

Русалок можна в повному розумінні зарахувати до персонажів слов’янської міфології. Але щоб зрозуміти, як стати русалкою, потрібно спершу зрозуміти, хто такі русалки насправді.

Легенди про прекрасних дівчат з людськими тілами і риб’ячими хвостами відомі ще з часів Давнього Вавилона. Тоді їх відносили до категорії могутніх богів, безпосередньо уособлювали Сонце і Місяць.

Як відомо, стародавні вавилоняни представляли бога Сонця з тілом людини, вінцем у вигляді голови риби, а мантія його була зіткана з риб’ячої луски. А безпосередньою матір’ю русалок вважається богиня Місяця Атаргартіс, колишня наполовину жінкою, наполовину рибою.

Серед вавилонян існувало повір’я, що після закінчення свого шляху по небосхилу Сонце і Місяць занурюються в морську безодню. Природно, що люди приходили до логічного висновку про те, що боги повинні бути пристосовані для існування у двох стихіях — і на небі, і під водою. Звідси і з’являється таке незвичайне уявлення про будову їхніх тіл.

Можна сказати, що русалки отримали у спадок всі ці якості. Тому існує припущення, що дзеркала, з якими найчастіше їх зображують, є символами Місяця, чий вплив на припливи і відливи морів і океанів збільшують магічну владу русалок.

Якщо в давньовавілонських повір’ях русалки асоціювалися з владою над водною стихією, то в християнських легендах вони описуються як істоти, які мріють роздобути душу. Однак навряд чи подібне бажання могло здійснитися, адже в такому випадку їм необхідно було назавжди покинути водну безодню і жити тільки на суші, як самому звичайній людині, а анатомічна будова їх тіл не дозволяло зробити це.

Русалки змушені були вічно залишатися між сушею і водою, підкоряючись богу Ярила і його батькові Велесу.

Крім того, слов’янські русалки мали одну істотну відмінність від своїх іноземних «сестер». На думку древніх слов’ян, русалки не мали хвостів. Вони могли виходити з води на короткі проміжки часу і навіть вилазити на дерева, чекаючи людей.

У грецькій міфології описані попередники русалок — тритони, полулюди-напівриби. Стародавні греки вірили, що саме тритони управляють штормами і бурями на море.

В Індії, за переказами, існували річкові німфи, багато в чому схожі на русалок. Вони відрізнялися незвичайною красою і привабливістю, заворожуюче грали на лютні, але не прагнули нашкодити звичайним людям.

Сама назва «русалка» має споконвічно російське походження. В основі його лежить слово «русявий», яким в ті давні часи, коли ніхто ще не хотів стати феєю. називали все чисте і світле. Ймовірно, така асоціація виникла тому, що русалки завжди жили у водоймах (озерах, річках). А вода тоді була кришталево чистою і прозорою.

У більш пізній час міф про русалок значно змінився. У Росії, країні непрохідних похмурих хвойних лісів, веселі морські діви перетворилися на похмурих, злісних і мстивих істот. Зміни характеру супроводжувало також і зміна їх зовнішнього вигляду.

З красунь, привабливих і звабливих, вони перетворилися на блідолицих, з смарагдовими очима і розпатланим зеленим волоссям жінок. Головною їх метою стало заманювання людей, яких лоскотали до смерті і тягли на дно.

Вчені припускають, що в деяких північних областях Росії історії про русалок тісно пов’язані з швидкоплинними зустрічами людини з тюленями. Засноване це думка на тому, що тюлені мають гладке тіло, а їх поведінка деякими рисами нагадує людське. У всякому разі, численні легенди зображують тюленів як постійних супутників русалок.

Тож, як бачимо, питання як стати русалкою без повного місяця не актуальний зовсім по тій простій причині, що дізнатися як стати русалкою ще не значить їй стати.

Легенда про те, як стати русалкою

А ось вам легенда про русалок, що б ви могли зрозуміти, що вони були навіть в легендах неприємними істотами. Тому, власне, і бажання дізнатися як стати русалкою по-справжньому з силою виникати не повинно. Крім того, наукою, яка зараз займає в суспільстві головне місце давно доведено, що ні русалок, ні перевертні та інша нечисть не існує. Це всього лише відлуння і забобони минулих століть. Власне, як і способу як стати русалкою по-справжньому з силою. Тому доведеться розпрощатися з мрією стати русалкою по-справжньому, як і з мрією стати ким-небудь ще, окрім як Людиною.

Світлої місячної ночі їхав хлопець від брата з сусіднього села додому. Раптом кінь його зауросіл і збився з ноги. Дивиться вершник, а прямо посеред дороги лежить дівчина в одній сорочці.

«Жива чи що?» — Злякався вершник. Спішився, нахилився до неї — жива, тільки спить міцно. А красуня — очей не відірвати. І сорочка у неї — тоненька-претоненькая, ніби місячне світло.

Заграла кров у молодця, приліг він поруч на дорогу, поцілував дівчину і обійняв — спершу легенько, потім міцніше до себе пригорнув … Дівчина прокинулася, розплющила очі, але не відштовхнула незнайомця, теж обняла його, але як тільки його руки осміліли, а поцілунки стали надмірно гарячі, раптом вирвалася, схопилася і кинулася бігти, залишивши в руках хлопця свою сорочку.

Побачивши дивне голе тіло, той зовсім збожеволів і кинувся слідом. Нагнав на крутому березі озера і знову схопив в обійми. Дівчина обвила його шию руками, поцілувала так, що він ледве не зомлів від пристрасті … і навіть не помітив, як упав разом зі своєю красунею в озерні глибокі хвилі.

Нещасний не знав, що зустрілася йому русалка. Адже вони ким завгодно можуть скинутися, діви водяні, хочуть — сорокою, хочуть — білкою, ну а якщо їм потрібно чоловіка спокусити, звернуться сільською дівчиною або можуть стати справжньою чарівницею.

І з тих пір довелося хлопцеві залишитися жити на озерному дні. Його кохана обійшлася з ним жорстоко — більше не цілувала і не милувала, а змушувала льон чесати для русалочий пряжі або грати на сопілці, щоб танцювати під звуки її зі своїми зеленовласимі подружками.

Інші поради з Хобі та інтереси:

Перейти на сайт: Джерело


Share →