Як стати реальним вампіром у житті

17 серпня

Добрий день, хлопчики і дівчатка. Минулого разу, ми розповідали про те, які існую манії. а сьогодні я вам розповім чудову історію, адже багато з вас мріють стати вампіром у реальному житті, я точно знаю.

Взагалі, в мережі стільки зайвого курива по цьому запиту, тому і було вирішено скласти дану інструкцію. Взагалі, існує кілька підходів до становлення вампіром, якими ви і можете скористатися щоб стати вампіром. Серед них зустрічаються і абсолютно ідіотські із серії &# 8220; зробити багато гівна в реальному житті, щоб тебе прокляли і, о диво, ти неодмінно станеш проклятим вампіром&# 8221 ;.

Для справжніх дилетантів в вампірськом питанні я б міг порекомендувати досконально вивчити, прочитати від початку і до кінця статтю на вікі і поменше дивитися комерційних продуктів Голлівуду, де люди п’ють томатний сік і, ухуху, літають [за допомогою мотузок]. Свідомо не заперечуючи існування вампірів в теперішньому часі, слід зазначити що голлівудські украшалочкі [прагнення заробити побільше на красивій історії] порядно перекрутили цей середньовічний [іноді фольклорний] образ. Відразу зауважу, що стати повноцінним вампіром [як колись тоді] в даний час можна тільки за допомогою магії.

1. Вам доведеться відмовитися від сонячного світла. &# 8220; Сонячне світло занадто старить&# 8221; — Так говорив один із стародавніх вампірів і був правий.

2. Вам доведеться відмовитися від звичного способу життя: споживання нездорової їжі [незрозуміло яких продуктів], нездоровий спосіб життя, зайва розтрата енергії, погана екологія, хімічно очищена вода — все це негативним чином впливає на організм. Екологія та спосіб життя при існуючих технологіях — одні з єдиних перешкод вампірського довголіттю.

3. Вам доведеться навчитися накопичувати енергію, місцями навіть стати, як можна зараз говорити, &# 8216; енергетичним вампіром&# 8217 ;. Про це багато інформації в мережі, користуйтеся пошуком.

4. Вам доведеться попрацювати над своїм інтелектом. На жаль, тупих і бездарних вампірів темний світ не терпить, а якщо ваш IQ менше вісімдесяти, то … може бути вам краще стати продавцем-консультантом, а не вампіром?

5. Вам доведеться пройти таємний обряд. Але, так як для того щоб реально стати вампіром вам ще працювати і працювати по перших чотирьох пунктів, я поки цю інформацію буду тримати при собі. Підписуйтесь на оновлення. може бути незабаром я відкрию для вас можливість стати вампіром у реальному житті .

* Перед застосуванням інструкції вам слід отримати консультацію лікарів: терапевта і психотерапевта.

** Блогери не несуть відповідальності за ваші спроби і невдачі.

*** Спільне життя з вампіром не так приємна як могла б бути насправді. Подумайте про близьких.

Перейти на сайт: Джерело


Share →