Як стати магом за 1 хвилину

Як виконати бажання c допомогою магії думки?

Ось дуже хороший метод магії думки, для реального виконання бажань. Це може бути все, що завгодно: гроші, відносини, ситуація, річ або коштовність. Цей метод я випробував багато разів і користуюся час від часу досі.

Він завжди допомагає мені виконати будь-які мої бажання, при чому з кожним разом швидкість виконання бажання значно збільшується …

1. Напишіть на аркуші паперу наступну фразу:

"Я, з власної волі, хочу використати всі свої здібності заради досягнення наступної мети. «Напишіть, що ви хочете. Будьте короткі і щирі.

Будьте точні! Більшість людей "грошей «не хоче. Вони хочуть грошей для поліпшення способу життя, покупки автомобіля і т.д. Якщо у Вас мета, яка вимагає поступового підходу, виберіть перший крок до неї. Якщо мета — стати вчителем, спочатку необхідно отримати, певні навички викладання.

Створіть візуальне зображення самого себе, вже добився мети. Якщо Ви хочете автомобіль, побачте себе в ньому. Якщо Ви хочете поліпшити спосіб життя, побачте себе в новому одязі і оточенні. Цей образ буде використовуватися для візуалізації.

2. Завжди відчувайте себе в цьому образі.

Деякі люди не можуть досконало візуалізувати — коли вони "побачать «що-небудь. Якщо ви не можете "бачити «- нестрашно. Ви повинні знати, що те, що Ви визуализируете, реально існує на астральному плані.

Не вірте в це, але знайте, що це так.

Можна виготовити "План Скарбів «. Для цього виріжте з газет або журналів образи Вашої мети. Наклейте їх разом на шматок картону або паперу; вийде магічний колаж. Якщо хочете — ці образи можна намалювати. Обов’язково включіть в План Скарбів себе: наклейте своє фото або напишіть "Я «у центрі плану.

3. Кожен день, 5 хвилин вранці, відразу після пробудження і за 5 хвилин до сну повторюйте написану фразу твердим, але тихим голосом.

Робіть це тільки вранці і ввечері. 5 хвилин візуалізують створений образ, дивіться на План Скарбів. Дивіться, нюхати, споживайте, відчувайте і відчувайте візуалізацію.

Коли Ви протягом дня зрозумієте, що вкрались думки, протилежні цілі, негайно почніть повторювати свою магічну фразу, поки ці думки не зникнуть.

4. Мовчання — важливий фактор у цьому процесі. Як тільки Ви завершите затвердження та візуалізацію, забудьте їх! Викиньте їх з розуму. Ви використовуєте у цьому процесі багато космічних сил. Якщо Ви розмовляєте з іншими про те, що робите, енергія спрямовується на дискусію, а не прояв. Якщо Ви говорите про те, що робите, самому собі. Наприклад, дивуєтесь тому, як успішно засвоїли яку або систему — Ви сумніваєтеся в успіху. Робіть все з повним серцем, знайте, що це працює, і мовчіть про це.

5. Астральний план пов’язаний з емоціями.

Чим більш емоційно Ви ототожнювати зі своєю метою, тим вище Ваші шанси на успіх. Чим емоційніше Ви працюєте над своїми бажаннями, особливо при їх формулюванні та при візуалізації, тим ближче їх прояв. Ось у чому полягає система ментальної магії.

Практикуйте цю систему щодня — поки не отримаєте бажаного.

Потім відразу ж приступите до нової мети. Не давайте згаснути емоціям, і тоді досягнете успіху. Деяких може здивувати фраза, що дається в ступені 1. Вибір слів не випадковий, він важливий і повинен використовуватися завжди. "Я з власної волі … «означає, що Ви використовуєте свою Волю, свою свідомість і впроваджуєте саме цей аспект в підсвідомість.

Більшість людей, прагнуть дозволити підсвідомості, здійснити над собою контроль, навіть не усвідомлюючи цього. Ці 4 слова знаменують собою зміну у Вашому житті: Ви більше не звичайна людина. Ви стаєте справжнім Магом.

«Хочу використати всі свої здібності» — важливий момент, оскільки Вашій підсвідомості повідомляється, що всі здібності, якими Ви володієте, повинні бути спрямовані на досягнення мети. Так, якщо навіть Ви й не усвідомлюєте свою природну психічну силу, Ваше підсвідомість викличе її і використовує для досягнення мети. "заради досягнення наступної мети «- тут важливим є слово "ціль «. Це не легковажне бажання або хотіння. Це мета, в напрямку якої, в даний час, Ви направляєте все своє життя.

Якщо Ви не можете направити всі свої зусилля до цієї мети — навіть не намагайтеся починати. Наприклад, Ви хочете отримати дорогу книгу з магії і використовуєте заради цього систему ментальної магії. Але потім, замість того, щоб економити гроші, Ви купуєте на них пластинки. Це є посланням до підсвідомості про те, що Вам насправді не потрібно домагатися первісної мети. Хоча в наведеному прикладі і говоритися про важливість економії грошей, зовсім не потрібно берегти всі гроші, заради бажаної книги.

Ніде в магічній фразі не говориться про те, як Ви повинні досягти мети. Нехай все йде своєю чергою. Але Ви повинні використовувати всі свої здібності, щоб досягти мети. Наприклад, економити гроші.

Цю систему Вам можна і потрібно використовувати.

Я Вам ще не давав практичних порад щодо візуалізації, але так навіть краще, спочатку спробуйте … Отже, для початку, випробуйте систему, поки не треба ні чого конкретного, задайте для початку наступну мету — «Стати магом», і виконуючи вправи, уявляйте себе магом, тобто лежите мрійте …

Постарайтеся візуалізувати відповідні образи, але не напружуйтеся, все робіть в розслабленому стані. Розслабте все тіло. Коли будете мріяти не треба ні чого надприродного, начебто, того, як Ви викликаєте метеоритний дощ, на це навіть не сподівайтеся, хоча, в магії, можливо все, але, тим не менш, не сподівайтеся.

Найкраще уявляти, як Ви сидите і читаєте цю книгу, як Ви чітко вчитуватися в кожне слово. Потім робите вправи, от Ви лежите і розслабляєтеся у Вас вже починає виходити, от Ви бачите себе досягли успіху в цій вправі. Ось пройшов пристойний шматок часу, і Ви оволоділи телекінезом, ну, і т.д. Головне, буравьте себе думкою, що Ви досягли успіху.

Перейти на сайт: Джерело


Share →