Як стати феєю з крилами

Перш ніж поставити собі питання: як стати феєю з крилами. визначитеся, для чого вам це потрібно. Адже на кожній чарівниці лежить дуже велика відповідальність, вони творять добрі справи, допомагають людям і захищають слабких. Бути феєю — дуже велика відповідальність. У кожної з чарівниць є своя сфера діяльності, внутрішня сила, за допомогою якої вона здійснює добрі вчинки. Вирішивши перевтілитися в одну з них, для початку потрібно знайти в собі цю силу, і намагатися всіляко розвивати її.

Сила покровительства: у чому вона?

Прояв вашої внутрішньої енергії легко проглядається в домашніх справах. Якщо у вас легка рука до розведення квітів, приміром, значить в вас криється сила Флори — богині живої природи. Якщо ви можете годинами дивитися на море або протікає струмок, до того ж відмінно плаваєте, вам протегує вода. Любіть вогонь — тоді ви Вогненна фея. Визначити свою силу дуже просто, головне звернути увагу на те, що виходить у вас найкраще, і направити на розвиток даної сфери більше зусиль.

Для того, щоб отримати крила, досить просто представити їх у себе за спиною. Адже є таке простонародне вираз «ніби крила виросли». Наповнюючи себе успіхами і добрими справами, ви будете почувати себе даний феєю, і не важливо, що ваші крила не видно іншим людям. Головне, що вони у вас є, і ви це відчуваєте.

Набути їх можна ще одним способом: за допомогою медитації. Занурившись глибоко у свої думки, повільно уявити прозорі крила у себе за спиною. Розглянути їх, якого вони розміру, відтінку, спробувати відчути їх, змахнути ними. Після створення у своєму світовідчутті остаточного вашого нового образу, ви можете впевнено сказати, що досягли своєї мети: як стати феєю з крилами.

Для того, щоб більш відповідати новому образу, придбайте, або зробіть собі амулет, який допомагатиме вам, і оберігати в складних ситуаціях. Найвдаліше на цю роль підійде натуральний дорогоцінний або напівдорогоцінне каміння. Це може бути, як мінерал, що підходить вам за знаком зодіаку, так і відповідальний вашої стихії. Або просто гарний камінь, який сподобається вам, і буде гармоніювати з кольором ваших очей, або одягом.

Якщо вам хочеться реально увійти в образ і здивувати всіх своїм зовнішнім виглядом на святі, або дитячому ранку, ви можете придбати карнавальний костюм, в якому будете виглядати, як справжня фея з крилами. У такому вбранні можна з’явитися на проведенні тематичного торжества. Наприклад, на випускному вашої дитини в дитячому садку. І тоді ваш син або дочка буде пишатися тим, що його мама — чарівна фея, яка дарує людям тепло і любов.

Молоді дівчатка також люблять приміряти на себе образи казкових героїнь. Популярними останнім часом є образи фей — подружок Вінкс з італійського мультсеріалу. Їх стиль простий і зрозумілий, стати схожою на одну з них може будь-яка дівчина-підліток. Створити схожість з Вінкс дуже просто: яскраві молодіжні речі, модна сумочка, перуку оригінального кольору, і звичайно ж, напівпрозорі крила. І перед нами справжня фея, що зійшла з екрана телевізора. У такому образі можна не тільки з’являтися на різних святах, але і зробити тематичну фотосесію, зібравши близьких подруг. І тоді в оригінально оформленому альбомі будуть знаходитися фотографії, які підтверджують, що вам вдалося виконати свою мрію: як стати феєю з крилами. Головне — дуже захотіти, і тоді у вас все вийде!

Рейтинг (12 голосів)

Перейти на сайт: Джерело


Share →