Як стати феєю з крильямі_1

Перегляд мультфільмів і фантастичних фільмів познайомили дівчаток з таємничим світом чарівництва. Феї Вінський: Флора, Муза, Стелла, Блум, Текна, Лейна; Фея Дінь-Дінь …

Раніше були казки, саме звідти прийшли прототипи фей, які з’явилися вже в сучасних мультиках і фільмах. Вони були пов’язані з усім загадковим: лісом, квітами, водою.

Які питання хвилюють дівчаток, які фанати фей Вінкс?

Як стати феєю? Як стати феєю з крилами?

З чого слід почати і що допоможе вам стати феєю з крилами?

Для початку перетворення в фею, необхідно знати який стихією ви хочете володіти? Який магією? Для чого це вам? Заведіть спеціальний щоденник або зошит, куди ви запишіть відповіді на ці питання.

Нічого немає швидше і сильніше думки. Ви вже чули це безліч разів, що думка матеріальна, але для її реалізації необхідно виконати певні кроки. І перший — це величезне бажання.

Чи можу я стати будь феєю з крилами?

Якщо ви відчуваєте у себе здібності чи схильності до певної стихії — це майже визначає вашу магічну силу.

Як визначити вашу магічну силу?

Чи може це бути пов’язано зі стихією за гороскопом? Впевнено заявити про зв’язок з водою, вогнем, місяцем або інший магічною силою — складно, але відкидати цю можливість не варто. Наприклад, фея лісу — це може бути і фея квітів, рослин, землі.

Як перевірити свій зв’язок зі стихією?

Зверніть погляд вглиб себе, яка стихія вас заворожує? Перед ніж ви Схиляюся? Не варто засмучуватися і здаватися, якщо вам близька стихія вогню, а ви хочете стати феєю місяця. Вам все під силу, почніть працювати в напрямку перевтілення.

Дізнайтеся про вашу стихії і феї всю інформацію, яку відшукайте в книгах, інтернеті і телепередачах.

Почніть від аналізу історичних фактів, казок, книг на цю тему. Сконцентруйтеся на отриманні та систематизації інформації, оскільки кожна фея приходить у світ магії та чаклунства своїм шляхом. Не виключено, що магічні сили у вас з’являться в певному віці, як було у Блум.

Ви зустрінете масу різних методів перетворення, але поставтеся до них з деякою часткою скептицизму.

Найважливіший метод перевтілення — це ваша голова і думки. До тих пір, поки ви самі майже фізично не відчуєте себе феєю з крилами, ніхто не зможе повірити в ваше чарівництво.

Шлях досягнення мети це не тільки внутрішня робота. Будь-яке перевтілення починається з віри в себе і свої сили.

Як створити альбом феї для перевтілення?

Підійде будь чистий альбом, куди ви зможете вклеювати або вписувати: ваші думки, бажання та іншу корисну інформацію про фей з крилами.

На першому аркуші напишіть ваше бажання, в позитивному ключі і поточному часу (не використовуйте частку НЕ).

Наприклад, ура, я стала феєю з крилами.

Далі в ваш альбом феї ви збираєте всю інформацію, яка вам зустрічається. Це можуть бути фотографії, вирізки з журналів чи газет, рецепти про перетворення в фею, опис сил і здібностей фей …

Лист про себе, як феї. Приблизний текст листа наводимо, але ви його допрацюєте під себе, щоб всі ваші бажання і деталі в ньому були вказані.

Важливо, що сам лист має стосуватися виключно вас і нести користь людям, а так само розвивати вас як особистість і людини, удосконалювати.

Цей альбом — це ваш місток у світ фей до виконання вашого бажання. Читайте і дивіться його 2 Жди в день в будь-якому настрої, особливо коли ви не хочете нічого робити.

Приділіть перегляду та читання до 20 хвилин, можна більше.

Виберіть ту фею, якою ви хочете стати саме її фото і зображення повинні переважати. А особа можна вирізати і вклеїти ваше. При бажанні ви можете звернутися до неї подумки з проханням допомогти.

Зберіть методи перетворення в фею.

Чим більше їх буде, тим більший вибір у вас або допоможе вам передбачити складно. Тому нехай ваша колекція методів поповнюється, так ви отримуєте безліч можливостей для перетворення.

Опишіть, як і чим ви будете допомагати іншим. Постарайтеся уникнути чітких розпливчастих фраз. Більше конкретики і точності, розписуйте докладно.

Ваше фото повинне бути присутнім в альбомі феї на кожному колажі.

Малюємо фей з крилами

Навчіться малювати фей, щоб вони з’являлися у вашому альбомі феї з легкістю. Пропонуємо вам прості і покрокові малюнки. Трохи попрактиковавшись ви зможете поселити будь-яку з них у вашій зошиті або альбомі.

Як почати перевтілення?

Чому процес перевтілення у одних займає 1 ніч чи день, а у інших кілька днів або місяців.

Прямий зв’язок між: бажанням, настроєм, вірою і вашими внутрішніми якостями. Вам буде допомагати ваша підсвідомість і всесвіт, якщо бажання стати феєю — це не примха, ви робите це для поліпшення себе і будете розвиватися в бік творення, а не руйнування.

При повному зануренні у свою стихію, бажання стати феєю, ви зможете стати ній значно швидше.

Почати перші кроки до перевтілення варто c:

1. Альбому мрії феї.

2. Збору методів і рецептів перетворення в фею з крилами.

3. Листи феї.

4. Розвитку у себе якостей та здібностей феї, рис характеру, притаманні їм.

5. Уміння включати і вимикати фею.

Як вступити в зв’язок зі своєю стихією?

Залежно від обраної вами феї, налагодьте контакт з вашою стихією. Знайдіть річку, вогонь або дивитеся на місяць 3-5 хвилин, якщо можете довше сидите довше. Просіть у чарівних сил крила і сили феї.

Прохання має бути щирою і йти з самого серця, обов’язково скажіть, навіщо вам сили і які у вас плани.

Для феї вогню — це вогнище або полум’я свічки, для лісу — це рослини або дерева.

Прагнучи, стати феєю і пробуючи різні ритуали, пам’ятайте, що вони повинні робити вас краще і приносити радість оточуючим.

Нецензурна лайка, заздрість, злість, ненависть і образа — ніколи не дадуть вам стати феєю.

Бажаємо вам успіху і стати феєю з крилами! Нехай ваша мрія збудеться!

Перейти на сайт: Джерело


Share →