Як стати феєю винкс

Після того як Блум, Стелла, Флора та інші феї закінчили Алфею, школі потрібні були нові учасниці для винкс клубу. Але як же ними стати? — Запитаєте ви. Спокійно, зараз я все розповім …

1. Знання всіх основних перетворень. Не достатньо просто вміти колядувати, потрібно вміти використовувати Белівікс, Енчантікс, а може й інші перетворення. Як мені здається, ігри винкс гармонікс непогано допомагають у розвитку цих навичок.

2. Бути на боці добра. Це само собою зрозумілий пункт. Навряд чи відьма або попросту корислива людина буде допущений до клубу. Адже його основне завдання захищати і допомагати слабким, а також стояти на захисті миру в усьому світі.

3. Хоча б трошки вміти співати або грати на музичних інструментах. Ось так от, тепер без голосу, або таланту не обійтися. Адже і новенькі дівчата учасниці вирішили продовжити добру традицію і створити свою музичну групу, щоб радувати весь Магікс.

4. Бажано володіти унікальною здатністю. Як ви знаєте, Флора управляла рослинами, Стелла сонячним світлом, Блум підпорядкувала вогонь, Текна цифрове простір і так далі. Тому, щоб стати новою феєю винкс необхідно вміти керувати своєю стихією. Хоча цілком імовірно, що якщо ви знаєте як зробити винкс манікюр. дівчата вас теж з радістю приймуть до себе.

5. Старанно вивчати магію. Не можна лінуватися на заняттях, адже через це можна сильно постраждати під час бою. Хоч феї і люблять поспати, вони завжди намагаються старанно вчитися і не підводити своїх наставників.

Тепер ви знаєте, як стати феєю винкс. Готові спробувати своє щастя і приєднається до дівчат в команду?

Перейти на сайт: Джерело

Share →