Як стати феєю Вінкс. Міф чи реальність

Багато дівчаток з раннього віку мріють про те, щоб стати супергероїню, яка здатна врятувати весь світ від злих сил. Одним з найпопулярніших на сьогоднішній день є мультфільм Winx. Тому дівчатка різного віку у всьому світі задаються питанням про те, як стати феєю Вінкс. Деякі діти хочуть, як Флора, розмовляти з рослинами або ж ладити з технікою так, як Текна.

При перегляді цього мультсеріалу багато дівчаток думають про те, як стати феєю. "Вінкс" — Це юні чарівниці, які ведуть звичайний спосіб життя: спілкуються з друзями, ходять по магазинах, грають з тваринами і веселяться на вечірках. Коли настає час небезпеки, вони скидають свою звичайну форму і показують, як стати феєю з "Вінкс", Яка здатна творити чудеса і допомагати людям у важких ситуаціях. Ось чому ці юні чарівниці стали прикладом для наслідування дівчаткам різного віку.

Хоча кожна малятко сприймає таке перевтілення в чарівна істота по-різному: комусь вистачає просто красивої зачіски і ошатного сукні з блискітками, ну а хтось мріє про сили, за допомогою яких можна управляти самими різними стихіями.

Найпростіший спосіб, як стати феєю Вінкс, це піти в магазин одягу або перукарню, де фахівці допоможуть будь-якій дівчинці перетворитися на свого кумира і стати справжньою зіркою серед своїх подружок.

Для тих, хто вірить в справжнє чаклунство, є незвичайний спосіб стати феєю. За кілька тижнів до виголошення секретного заклинання потрібно почати вмиватися ранковою росою, при цьому думаючи про чарівну красу природи. Також потрібно намагатися розуміти мову тварин, які завжди намагаються передати якесь цінне послання людині. У повний місяць, коли всі приготування будуть закінчені, потрібно встати перед вікном і, побачивши падаючу зірку, три рази вимовити: "Я буду феєю!". На наступний день у будь-якої дівчинки з’явиться унікальна суперздатність.

Особливу увагу потрібно приділити однієї з головних героїнь — Блум. Нелегкі випробування випали на долю цієї тендітної дівчини. Незважаючи ні на що, вона не здалася, знайшла багато вірних і відданих друзів, знайшла свою любов і врятувала світ від злісних Трікс. Тому багатьом дівчаткам цікаво знати, як стати феєю "Вінкс" Блум. Магія цієї красуні дуже сильна, адже ця дівчина велить силою Полум’яного Дракона. Ритуал перетворення в таку фею досить простий: для цього потрібно взяти червону або бордову тканину і вийти в сонячний день на вулицю, після чого необхідно розстелити цю тканину під старим деревом і запалити свічку, при цьому наспівуючи пісню фей з мультфільму. У цей момент почнеться трансформація, яку за відчуттями не можна ні з чим сплутати, тому що після цього новоявлена ​​фея зможе одним поглядом повелівати вогнем.

Отже, тепер багатьом дівчаткам відомий секрет про те, як стати феєю Вінкс! Юні дами, які отримали таку силу, обов’язково повинні пам’ятати, що використовувати її можна тільки на благо, здійснюючи добрі і благородні вчинки, інакше вона зникне, а повернути її буде вже неможливо.

Перейти на сайт: Джерело

Share →