Як стати феєю, вампіром і іншими міфологічними персонажами в домашніх умовах

Кожен долбанутих на голову задрот хотів би одного разу прокинутися млосним ельфом з Ліхолесья або стурбованим орком з Азерота і укачувати масстрайк на харді. Ну і потрахівать няшная німф, зрозуміло. Інакше б групи типу «сексі Гікс гьорлз фото» не були б такі популярні, та й хентай би плакав, а не ходив по нашій країні з успіхом комунізму. Однак жарти закінчуються там, де починається шизофренія, а саме пошукові запити на тему «як стати… (Потрібного перса вставити самостійно) в домашніх умовах. Починаємо екскурсію по нетрях людського долбо * бізма і темних закутках фрейдистских нахилів.

Для затравки, витримка з одного із сайтів:

Як стати феєю, перевірені способи

Самий перевіреним способом є отримання здібностей від самої феї (дійсно …). Правда зараз такий метод неефективний, так як багато хто з даних істот перестали з’являтися на поклик і люди забули їх імена … Варто спробувати завести з ними розмову і попросити про виконання бажання стати феєю. Але це не так просто. Протягом 3 тижнів доведеться виконувати всі бажання даних чарівних істот (цікаво, а якщо вони попросять «вбити всіх чоловіків, щоб помститися за вирубки незайманих лісів Амазонії?). І якщо хоча б одна вимога не буде виконана, феї розчаруються і більше не здадуться Вам.

Як стати справжньою феєю? Її можна закликати і іншим способом. Якщо Ви хочете стати феєю води, то досить підійти до водойми, якщо хочете бути лісової, то потрібно відправитися в ліс. Досить 3 рази покликати фею (наприклад: «Фея лісу, прийди.«) І вона з’явиться.

Якщо немає можливості вийти на вулицю, то можна закликати фею в домашніх умовах. Наприклад, можна набрати в миску льоду і дочекатися, коли він розтане. Потім необхідно опустити руку в воду на півхвилини і уявити собі процес перетворення. Тільки необхідно заздалегідь визначитися з тим, феєю чого Ви хочете стати. Мокру руку необхідно відразу протерти шампунем, а потім змити. Якщо Ви хочете мати крила, то на це піде пара днів (Дарвін плакав би від такої еволюції)

Або ось:

Як стати справжньою феєю

Якщо вас цікавить як стати казковим істотою без повного місяця, то цей спосіб не для вас. За допомогою цієї ради, можна стати феєю в повний місяць (кеп відпочиває).

Для того щоб стати справжньою, потрібно написати на папірці бажання. Рівно опівночі, папірець слід викинути у вікно вимовивши вголос ті ж слова, що ви написали на папірці.

Відразу ж після цього слід лягти в ліжко і заснути. Якщо пощастить і якщо ваша віра в успіх була сильна, ви прокинетеся на чудесній галявині в оточенні фей. Сама природно станете однією з них (зрозуміло, як же інакше-то. Але по-моєму. Комусь треба перестати приколюватися по грибам).

Ну і якщо коротко:

Дочекайтеся, коли на небі буде повний місяць. Візьміть склянку з водою і листок паперу. Напишіть на листку, який саме феєю ви хочете стати. Підійдіть до відчиненого вікна зі склянкою в руці так, щоб місяць відбилася в воді. Опустіть у склянку папірець з вашим бажанням і вилийте на себе всю воду. Після цього ви станете феєю!

Та-там. І ти фея! Що ще треба для щастя? Я думаю, що можна йти і стругати собі чарівну паличку. Тільки от не просту, а свою власну, для цього феефіли раджу вночі ж піти до лісу, і не дивлячись на бомжів, гопників і наркоманів, почати шукати своє дерево. Як його знайти? Ура, ж ти, фей необделанний — всього лише відчути, яке з колод твоє, рідне. І все, далі можна пурхати по галявинках і хихикати разом з такими ж придурками до першої машини з санітарами.

Йдемо далі. Багатьох представників субкультур і просто мудаків і мудачек цікавить, як стати вампіром. Ну тут все зрозуміло — О, Едвард, відсмоктування у мене трохи кровиночки. Втім, ніхто не замислюється, що чисто теоретично, до Стокера все упирі були саме ушлепков з не зовсім модельною зовнішністю і підступністю дебілів, які хотіли тільки одного — робити СОСАТІ, і нічого більше. Крім того, основна маса вампірів як би трохи мертві, а ще обламуються від часнику, не можуть увійти в будинок без запрошення, що не відкидають тіні, розсипаються на сонці і взагалі насилу живуть в сучасному світі. Але це все фігня, зате вони вічні.

І звичайно, всякі тп мріяли б про те, щоб за ними пріхлестивалі Яші і Едик з незрозумілими фізичними відхиленнями і накачаною мускулатурою (або блискучі, накрайняк). Тому, такі ж тп-шні панянки рекомендують такі варіанти:

— Гуляти вночі в безлюдних місцях, біля кладовищ і подумки посилати імпульси пристрасті і бажання навколо себе. Все б нічого, але легше так підчепити випадковий заліт, венеруху і згвалтування, ніж зубастого красеня, фейл.

— Отримати прокляття. Наговняй кому-небудь ооооочень сильно і вже завтра ти зможеш без облому пити людську кров. Метод перевірений, але швидше за все, кров буде твоя і піде за дуже хворим ударом по обличчю.

— Захоти. А що такого? Судячи з загальним темам, це взагалі самий вдалий спосіб трансформації. Наскільки я розумію, ним користуються всі тру-готи. які стверджують, що вони крутіші Алукарда і Дракули, яких вони бачили в червоних труселях.

Сюди ж можна віднести «як стати примарою, зомбі (сексуальним, зрозуміло) та іншої нежиттю. Тупо помри і подивися. Що з цього вийде. Способи суїциду описувати не буду — допетрішь сам, якщо захочеш.

З перевертнями така ж фігня. Потрібно знайти перевертня, дати йому себе вкусити і можеш радіти тому, що нарешті дотягнешся до своїх яєць. Крім того, тобі пощастить якщо:

1 — тебе прокляли (можеш починати тролі бабок біля під’їзду)

2 — якщо один із твоїх батьків перевертень (можливо, ти давно вже це помітив, що батьки поводяться іноді е * анутий, ти потрапив)

3 — веди себе як вовк (таких в армію не беруть, до речі)

4 — Намагайтеся наслідувати поведінку вовка.

І все, успіх тобі явно забезпечений.

До слова, ельфом, в принципі, стають на таких же умовах, що і феями, залишається тільки замінити похідні і ти Леголаз. На жаль, гномами нині ставати не модно, тому перевірених способів немає, але можеш спробувати стати шахтарем для початку, а потім вже і борода відросте (навіть у жінок, ми то знаємо) і молотом махати будеш майстром. Орки і так є (копіюй Валуєва), а всякі хоббіти розплодилися куди НЕ глянь — суцільні коротконогі нізкожопікі, так що, мир і так повний невідомої уйні. Воно тобі треба взагалі?)

Сподобався пост? Є в соцмережах? Нам дуже важливий твій голос там, а краще репост;)

Перейти на сайт: Джерело

Share →