Як стати феєю щоб летать_2

Будьте акуратні! Цю пил змішайте з блискітками бузкового кольору і збережіть в який-небудь баночці. Дочекайтеся, коли на вулиці буде сильний вітер і, дунувши на цю суміш, розвійте її за вітром. Після того, як пил полетить, скажіть. «Знаходить силу текна і стаю нею».

Для цього не потрібно вчиняти ніякі чарівні рітуали- все залежить від вас, ви можете, прямо зараз стати феєю, якщо будете приємно дивувати оточуючих людей. Я думаю, за допомогою цієї статті та наших корисних порад, ви дізналися як стати справжньою феєю прямо зараз і почати нести добро і користь людям. Вимовте своє ім’я і: «Я прекрасна як Стела. Мені допомагають місяць, сонце і зірки ». Потім поставте чашу з водою на вікно, де на неї потрапить місячне світло, позначаться зірки і сонячні промені.

Як стати феєю? Секретний спосіб.

Тут доведеться потрудитися і пошукати необхідні складові. Так як ця фея дружна з комп’ютерами, то вам необхідно роздобути трошки пилу з кришки системного блоку, або монітора. Тільки не розбирайте татів комп’ютер, особливо, якщо він включений в мережу. І як вам стаття? Оцініть! Виконувати заклинання треба тільки в день повного місяця. Не вночі, а звичайним днем. Візьміть глибоку чашу темно-синього, а краще літати чорного кольору, і налийте в неї води, подивіться на своє відображення в цій воді.

1, в даний стати час є підтвердження того факту, що у деяких людей є надприродні здібності. Деякі вміють читати думки, інші бачать минуле і майбутнє, треті пересувають предмети силою думки. Ці здібності рідко є вродженими, вони розвиваються у людини з часом, у міру того, як він їх тренує. Вранці ви повинні стати феєю з крилами. Однак спосіб буде найбільш ефективним, якщо вода буде зібрана з семи річок і семи озер, а напис буде написана справжніми чорнилом. 3, є й інший спосіб стати справжньою феєю з крилами. На листку, потрібно написати який саме феєю ви бажаєте стати. Потім потрібно підійти до відкритого щоб вікна і тоді місяць відіб’ється в склянці, потім відпустіть вашу папірець з бажанням в стакан і вилийте на себе воду, яка міститься в стакані.

Посміхайтеся, говорите добрі слова, підтримуйте у важку хвилину це ті речі, яких потребують літати люди, які вас оточують. Якщо ви бажаєте стати справжньою феєю, то літати повинні навчитися в першу чергу робити це. На диску напишіть «Музі від (своє ім’я). Для перетворення в фею ». Цей диск повісьте на гілку дерева невисоко від землі. Через феєю кілька днів ви побачите, що диска на місці немає. Значить, Муза почула прохання і допоможе у вашому перетворенні. Потім вам слід лягти в ліжко і заснути. Коли ви прокинетеся, то будете вже феєю. Як стати феєю в домашніх умовах. Другий, не менш хороший спосіб. Потрібно набрати миску холодної води, візьміть папір певного кольору (якщо це фея кохання, то червоний; для феї природи зелений і тд.) І приготуйте дзеркало і свічку.

Ретельно візуалізують всі деталі. Спробуйте вийти зі свого фізичного тіла, спробуйте поглянути феєю на себе як би з боку. Подивіться, як у вас виростають крила, які вони красиві і довгі. Спробуйте ними змахнути і відірватися від землі. У самий жаркий сонячний день підіть у найближчий до будинку парк (не ходіть далеко в ліс, не піддавайте себе небезпеці! Напишіть на аркуші маркером великими літерами своє ім’я та фразу: «перетворюється в фею вогню». Удачі! Якщо вам вдалося легко стати феєю днем або в повний місяць, напишіть нам про феєю вашому перевіреному способі, було б цікаво дізнатися про такий трансформації. Корисні поради для всіх).

Тому при великому бажанні і вірі в себе стати феєю з крилами може стати практично будь-який, хто докладе до цього максимум зусиль. 2, в стародавніх чаклунських книгах описано безліч ритуалів, які допомагають перетворитися на фею. Якщо все зроблено вірно, то ви потихеньку почнете перетворюватися на комп’ютерну фею. Оцінки з інформатики будуть вище, та й вигравати в комп’ютерних іграх почнете частіше. 7. Як стати феєю Вінкс Роксі. Закрийте очі і повторіть три рази: «Я фея потім хлопніть в долоні, коли піднімете руки над головою. Так потрібно робити щодня впродовж тривалого часу, і тоді, можливо, через деякий час ви перетворитеся на фею.

Так чому ж не всі дівчатка стають маленькими чарівницями? Ми поділимося з вами простими секретами, виконуючи їх день за днем, а потім, вимовивши потрібне заклинання, ви відчуєте перетворення почалося. Саме перетворення відбувається в 1 секунду, але відчувати зміни ви почнете не відразу. Потім, використовуючи збільшувальне скло, направте сонячний промінь на папір і підпаліть його. Попіл розвійте за вітром. Через деякий час відчуєте, що починаєте змінюватися. Це легко перевірити. Перебуваючи близько будь-якого багаття, подивіться, не кліпаючи на вогонь, і силою думки спробуйте змінити напрямок диму, якщо воно змінилося, то заклинання для перетворення пройшло успішно. Необхідна подушка з намальованими на ній метеликами, схожими на Чармікс Лейли. Лягаючи спати, скажіть три рази: «Пікс Піфф, приходь. Стати мені Лейлою допоможи ». Після цього спокійно засинайте. Повинен приснитися сон, в якому ви попросите Піфф перетворитися на фею.

Через певну кількість днів ваше бажання здійсниться! Як перетвориться на фею назавжди. П’ятий спосіб. Робити це стати потрібно тільки при повному місяці. Почекайте, коли буде повний місяць. При собі потрібно мати склянку з водою і листочок паперу. Третій спосіб стати справжньою феєю. У велику чашку покладіть лід, почекайте поки він розтане. Потім опустіть руку в цю крижану воду і не виймайте хвилину чи дві, закрийте свої очі і уявіть як ви перетворюєтеся в фею, яка має певну силу (яку саме вибирати тільки вам). Перш стати все, станьте добрим другом для оточуючих вас людей, звірів і рослин. Чи не бийтеся, не сваріться, адже Сили Добра цього не виносять. Якщо протягом місяця ви виконували це нехитре правило, можете сміливо готувати необхідні речі для заклинання.

Після цього через кілька днів ви станете феєю. Як стати феєю в реальному житті — щоб спосіб четвертий. Треба взяти флакончик, в якому раніше феєю були парфуми або туалетна вода. Заповніть цей флакон водою, в яку колись ви додали 3 щіпки солі, 3 щіпки цукру і столову ложку рідкого мила. І ось, ви стали феєю. Шостий і найвірніший спосіб як стати феєю в житті. Щоб стати феєю, можна попросити це у самих фей, нехай вони наділять вас цієї чарівної силою. Для цього вам буде потрібно викликати цих красивих істот. З червоного паперу виріжте серце, з зеленої- клиновий листок, із синьої хвилю, це залежить від того, який феєю ви хочете стати. Потім слід підпалити край паперу запаленою свічкою. Поставте папір у воду і відобразіть її в дзеркалі.

Лягайте спати, а якщо ви прокинетеся вночі, то побачите, що ваше бажання здійснилося. Восьмий спосіб перетворитися на стати фею. Потрібно щоб вдома ви були одні, щоб нічого не відволікало вас від цього важливого процесу. Потім поставте цей флакончик на підвіконня на дві щоб тижні. Потім раз на день вам потрібно «духу» себе цією водою з флакончика, при цьому, ви подумки повинні уявляти, як перетворюєтеся в милу фею. Згадайте, як змінюються і зростають зубки, і це відбувається не в один момент. Крила це обов’язковий атрибут феї. Як тільки вони підростуть, і їх стане важко ховати під одягом, починайте пробувати літати.

Перейти на сайт: Джерело


Share →