Як стати феєю прямо зараз

Daria_mckee | 2013 31 березня | 8318

Сьогодні по телевізору можна побачити кілька мультиків, присвячених феям Винкс. І дивлячись такі мультики, багато дівчаток задаються питанням, як же стати справжнісінькою феєю. Адже всі дівчатка мріють літати над світом, мати величезну силу, але залишатися такою маленькою і милою. В інтернеті досить багато різних порад, як стати феєю, у цій же статті зібрані найбільш популярні методи, які допоможуть вам стати справжньою феєю.

Метод №1

Візьміть аркуш паперу і напишіть про своє бажання стати феєю. Обов’язково вкажіть феєю конкретно чого ви хочете стати (феєю природи, води або ж усіх сил). Потім випийте склянку води, виконав при цьому папір у відкрите вікно. Головне, папір повинна відлетіти подалі.

Ще один варіант, з’їсти цей аркушик паперу і запити його склянкою води. Після цього вам необхідно лягти в ліжко і заснути. Феєю ви станете в момент пробудження.

Метод №2

Набираємо миску холодної води і аркушик паперу певного кольору, залежно від того, який феєю ви хочете стати (червоний для феї любові, зелений для феї природи і т.п.). Також приготуємо дзеркало і свічку. Дивлячись, який феєю ви хочете стати, вирізаємо з паперу різні символи. Приміром, з червоного паперу вирізаємо серце, із зеленою — клиновий листок, з синьою — хвилю. Тепер поджигаем краєчок паперу запаленою свічкою. Ставимо папір у воду і відображаємо її в дзеркалі. Далі ви повинні подивитися в дзеркало і проговорити три рази чітко і ясно: «я хочу стати феєю!». Потім спалюємо папір. Якщо вогонь потухне дуже швидко — ви стали феєю.

Метод №3

Беремо велику чашку і кладемо в неї лід. Коли він розтане, опускаємо руку в цю саму крижану воду і тримаємо її там близько двох хвилин, при цьому закривши очі і представивши своє перетворення в фею з певною силою (ви самі вибираєте, феєю чого вам бути). Виймаємо руку з чашки і натираємо її шампунем. І моментально змиваємо її водою, в якій тримали руку. Потім 2-3 хвилини тріть руки один про одного. І через пару днів ви перетворитеся на фею.

Метод №4

Знаходимо використаний флакончик, де раніше були парфуми або туалетна вода і заповнюємо його водою, в яку додано 3 щіпки цукру, 3 щіпки солі і столова ложка рідкого мила. Далі залишаємо цей флакончик на підвіконні протягом двох тижнів. По закінченню терміну слід «духу» себе цією водою. Обов’язково під час цього уявляйте, як ви перетворюєтеся в фею. Мине небагато днів, і ви станете феєю.

Метод №5

Цей метод дієвий тільки при повному місяці. Тому вам слід дочекатися повного місяця, заздалегідь озброївшись склянкою з водою і листком паперу. Пишемо на листку, який феєю ви бажаєте стати, підходимо до відчиненого вікна. У ту саму мить, коли місяць відіб’ється в склянці (заздалегідь до вікна зі склянкою води), опускаємо папір з бажанням в стакан і виливаємо воду зі склянки на себе. Все, ви фея.

Метод №6

Іноді, щоб стати феєю, достатньо попросити про це самих фей, які можуть наділити вас чудовою силою. Вам просто потрібно покликати цих милих істот. Збираєтеся стати феєю вогню? Присядьте біля багаття. Якщо феєю води — біля озера. Феєю Місяця? Тоді дивіться на повну! Місяць. Що вам потрібно зробити, так це покликати фею, тільки неголосно, вказавши, яку саме фею ви викликаєте (наприклад, «Фея води, прийди до мене!»). Якщо ви відчули легкий вітерець, холодок, а може і почули тихе прохань їх крилець, значить, вони тут і ви сміливо можете просити бажаної сили. Тільки будьте ввічливі. І додайте, що сили будете використовувати тільки для здійснення добра, інакше вони не дадуть вам силу, і ви не станете феєю. Потім відправляйтеся додому і лягайте спати. вранці ви можете прокинутися вже з крильцями і чарівною силою.

Метод №7

Для того, щоб стати феєю всіх сил, необхідно зять зубну пасту і намазати нею вказівні пальці рук. Пасту тримаємо на пальцях 45 хвилин, потім змиваємо її водою, примовляючи п’ять разів фразу: «Я фея!». Через півгодини ви почуєте голоси фей, у яких можна попросити наділити вас суперсилою. Просимо ввічливо і нагадуємо, що сила потрібна вам у виключно добрих цілях. Потім ідіть спати, а прокинувшись вночі, ви побачите, що ваше бажання здійснилося.

Метод №8

Головне — вдома ви повинні бути одні, для того, щоб ніхто і ніщо вас не відвернуло від процесу. Закриваємо очі і повторюємо три рази: «Я фея!», Після чого плескати в долоні, піднімаючи руки над головою. Повторюємо процедуру щодня протягом невизначеного часу. Можливо, незабаром ви станете феєю.

Метод №9

Вселяє собі, що ви фея. У це повірити необхідно всім серцем. Навчіться знаходити позитив і чарівництво в самих повсякденних моментах життя. даруєте радість навколишньому вас людям, посміхайтеся, говорите теплі слова. Підтримуйте в скрутну хвилину, піклуйтеся про дорогих вам людей. Саме це і роблю справжні феї. Щоб стати феєю, ви можете не використовувати ніякі ритуали, просто дивуйте тих, хто поруч з вами.

Методів, як стати справжньою феєю, багато, але все залежить насправді тільки від вас і вашої доброти. Пам’ятайте про це і удачі!

Перейти на сайт: Джерело

Share →