Як стати феєю будинку і зараз

Як стати феєю з крилами дому та без повного місяця.

Olmo Таємниці, чудеса і загадки Опубліковано: 25 жовтня 2014 95

Зараз ми вам розповімо ще один спосіб стати як стати феєю і не просто феєю, а саме феєю з крилами. Але знайте, що для виконання, це один з найскладніших способів. Адже тут важливо щоб у вас з’явилися крила, але крила при цьому повинні бути такими, щоб їх ніхто не бачив. Адже які у нас люди-то, побачать що-небудь незвичайне і почнуть тикати в вас пальцями, смикати за них і, чого доброго, можуть і відірвати. А це і неприємно, і реально боляче, напевно.

Щоб скористатися цим способом і по справжньому стати феєю з крилами вам, шановні шанувальниці цих чарівних і міфічних створінь, доведеться для початку оволодіти навичками концентрації і медитації. Для того щоб стати феєю з крилами це реально важливо. За секунду або хвилинку крила, самі розумієте, не відросте. Та ще й такі щоб їх ніхто не бачив і не пошкодив.

Для того щоб освоїти цей чарівний спосіб вам потрібно усамітнитися у своїй кімнаті або на природі, сісти в позу лотоса, закрити очі і почати кликати фею, не якусь конкретну, а просто будь-яку фею з крилами. Коли ви відчуєте на своєму обличчі ніжний дотик її крил або рух повітря від помаху її чарівних крил — це означатиме, що фея до вас прийшла. Але це була тільки перша частина таємничої медитації.

Тепер вам подумки сказати феї про своє бажання і попросити її допомогти вам. Якщо ви вже внутрішньо очистилися і приготувалися стати справжньою феєю, то вона неодмінно погодиться допомогти вам і ви знову відчуєте або легкий подих вітерця від помаху її чарівних крил, або їх ніжний дотик до свого обличчя.

Тепер починається другий і найвідповідальніший етап медитації. Тепер вам потрібно сконцентрувати всі свої думки на крилах, які неодмінно повинні з’явитися у вас. Ваше рішення і віра повинні бути твердими. Від того наскільки ви вірите в це, залежить як скоро крила з’являться у вас. Подивіться на себе як би з боку. Побачте себе з крилами, побачте, як виглядають ваші крила, прислухайтеся до своїх відчуттів, які з’являються в момент, коли ви починаєте махати ними. ВАЖЛИВО щоб в цей момент ніякі інші думки не з’являлися у вас в голові і не перебили це чарівний процес появи ваших крил. Саме тепер вам і стане в нагоді заздалегідь освоєний мистецтво медитації. Від того, наскільки добре ви навчитеся концентруватися на одній думці і не впускати в голову інші і залежить успіх цього таємничого способу перетворення в фею з крилами. Медитувати потрібно доти поки втретє не відчуєте легкий подих вітерця від помаху чарівних крил феї або їх ніжний дотик до свого обличчя. Відчули — значить перетворення в фею з крилами завершилося успішно і настав час подякувати свою чарівну гостю. Подякувати і відпустити.

Все, тепер ви справжнісінька фея з крилами. Але не пробуйте побачити свої крила в дзеркалі, у вас все одно нічого не вийде. Побачити крила ви зможете тільки в чарівному дзеркалі, яке з’являється щоразу, коли ви щільно закриєте очі. Потрібно відзначити, що наявність повню не має для цього способу абсолютно ніякого значення.

Тепер ви знаєте чарівну таємницю як стати феєю з крилами будинку і можете їй скористатися, але пам’ятайте, що ваші чарівні здібності і красиві крила можуть зникнути якщо ви не будете як усі феї радіти життю, легко справлятися з проблемами, прагнути щиро допомагати людям … Удачі вам у всьому, маленькі чарівниці.

Пропонуємо для перегляду нашу нову фото колекцію — красиві картинки феї з крилами.

Вивчайте всі способи як стати феєю в домашніх умовах, освоюйте таємні знання і тоді ви легко зможете стати феєю Вінкс або який — небудь інший справжньою феєю.

Перейти на сайт: Джерело

Share →