Як стати феей_18

Вступ

Феї — це чарівні, милі, пурхають істоти, які наділені чудовою і чарівною силою. Їх дії і краса викликають захват і захоплення. Багато хоч іноді, замислювалися над тим, як же стати феєю. Адже, так хочеться, хоча б на хвилиночку поринути у світ добра і казкового чаклунства. Як з’ясувалося, таке бажання цілком реально і таку бажану мрію, можливо виконати. Існує кілька способів стати феєю, але ставитися до них потрібно дуже уважно і серйозно, тому що в співтовариство фей потраплять лише ті, хто вірить в них і хоче цього всією душею.

Як стати феєю з крилами

По-перше, потрібно знати, що людині в фею з крилами перетворитися досить складно, але все можливо при сильному бажанні. Отже, для початку потрібно навчитися медитувати: сісти на ліжку або підлозі, зайняти зручну позицію і сконцентрувати свої думки на одному, тобто думати лише про те, що б у вас з’явилися крила. Свою думку потрібно дуже чітко сформулювати і направити в потрібне русло. Найбільш зручна буде поза лотоса. У цьому і полягає перший спосіб перетворення в фею з крилами.

Другий спосіб був відомий ще в давніх часів на Русі. Для нього знадобляться дві свічки і одне дзеркало, яке потрібно поставити так, щоб основна частина вашого тіла добре відбивалася в ньому. Свічки ставляться з обох боків дзеркала і підпалюються. Потім можна переходити до процесу перетворення. При проведенні даного ритуалу, в кімнаті має бути абсолютно темно і виконувати його необхідно після заходу сонця. Суть способу полягає в багаторазовому повторенні фрази: «завтра я перетворюся на фею».

Третій спосіб стати феєю з крилами, також досить простий. Ритуал проводиться в повний місяць. Треба взяти склянку і наповнити його чистою водою. Потім на клаптику паперу написати про своє бажання стати феєю з крилами. Далі підходимо до вікна так, щоб силует місяця відображався в стакані. Потім опускається листочок з бажанням у воду, при цьому пильно дивимося на відображення місяця. На завершення необхідно викинути папір у вікно і поставити під ліжком склянку з водою. Лягаємо спати, і на ранок ви станете феёй з чарівними крилами.

Як стати феєю з трансформацією

Для того щоб стати феєю з трансформацією проводитися наступний обряд:

  1. У повний місяць посередині кімнати ставимо миску з водою.
  2. Важливо, щоб в кімнаті були тільки ви одні й нікому про проведення обряду не розповідали, бо фея, яка вас перетворить, може образитися.
  3. Необхідно одягнутися в одяг світлих тонів: білий, світло-зелений, бежевий або блакитний.
  4. Нахиляємося над мискою з водою і 30 разів вимовляємо слова: «Викликаю тебе фея води».
  5. Тепер ті ж слова пишемо на папері, яку спалюємо над свічок, а попіл розсипаємо в мисці з водою. В результаті, ви відчуєте прихід феї, вона або чимось пошелестіт, або ж упустить якийсь предмет. У цей час потрібно вимовити клятву: «Я прошу тебе дати мені силу феї води, обіцяю, що буду робити людям тільки добро і ніколи не зроблю нічого поганого».
  6. На завершення дякуємо фею за прихід, не забираємо миску і лягаємо спати, а на ранок ви обов’язково перетворитеся на фею, тільки потрібно пам’ятати, що ваші крила можуть бачити тільки інші феї. Після трансформації, необхідно поступово розвивати свої здібності і робити лише добрі справи.

Як стати феєю Вінкс

Щоб стати феєю Вінкс для початку потрібно створити свій образ з наявної одягу і зробити укриття Вінкс. Потім на скакалці виконуються найскладніші стрибки з тих, які ви вмієте робити. Тепер беремо м’яч і три рази підкидає в повітря, коли будете кидати четвертий раз, то м’ячу потрібно дати вдаритися об підлогу. Далі залазимо в укриття і тихесенько вимовляємо фразу: «Магікс Пауер!». Коли захочете назад перетворитися на людину, то випийте склянку води.

Як стати феєю без повного місяця

Без повного місяця, можна стати феєю повітря, для цього потрібно взяти склянку теплої води, насипати туди морської солі і вимовити такі слова: «ри ту стиль ма то». Склянку з водою повинен один день постояти. Увечері наступного дня виливаємо його на себе, бажано зверху одягу. От і все, в цьому ритуалі немає нічого складного.

Який би метод ви не вибрали, завжди потрібно пам’ятати лише одне, що при сильному бажанні і вірі, все обов’язково вийде.

Перейти на сайт: Джерело


Share →