Як стати феей_14

Дата публікації: 10.11.2012

Якщо, прочитавши назву статті, ви не сказали «що за маячня», значить, у вас є всі шанси стати феєю, бо перше, що потрібно, це по-справжньому вірити в можливість існування фей і перетворення в фею простої людини.

Якщо ж ви батько, заклопотаний долею свого чада, якому заманулося податися у світ фей, то заспокойтеся, в бажанні стати феєю або будь-яким іншим добрим казковим істотою немає нічого поганого. Набагато гірше, якщо ваша дитина хоче стати драконом і з’їсти свою вчительку, тут на обличчя нелюбов до школи.

Так сот, всім, хто хоче стати феєю або допомогти в цій справі своїм близьким надамо кілька рекомендацій. Обмовимо відразу: ні в кого з використали дані способи нічого не вийшло, або вони, потрапивши в світ фей, які не зізналися нам, смертним.

Як стати феєю винкс. Спосіб стати феєю номер раз: умовити справжню фею перетворити на фею і вас. Спосіб простий і надійний, але проблема в тому, де взяти справжню фею. Так як вони люблять квіти і дерева, то можна розкладати частування і говорити запрошення біля клумб, дерев, в парках. Якщо не феї, то птахам і бродячим тваринам частування стане в нагоді, так що тут добру справу подвійно.

Спосіб стати феєю номер два: стати максимально на неї схожою. Як відомо, феї, дуже ніжні і милі створіння, щоб стати однією з них, необхідно навчитися чути звуки світу, себе, «читати між рядків». Допоможуть прогулянки на свіжому повітрі. Гарна музика і розумні книги. Навіть якщо стати феєю в прямому сенсі цього слова і не вийти, то в це можуть повірити оточуючі. До того ж, можна значно розширити свій кругозір, і якщо не вийде стати феєю, спробувати стати відьмою, вони теж досить харизматичні.

Якщо дуже хочеться стати феєю, а поки не виходить, то можна з кожним світанком вставати з посмішкою і повторювати «Я сьогодні фея, чарівна і красива» і колись ви точно станете нею.

Інші матеріали по темі Дрібниці життя.

Перейти на сайт: Джерело


Share →