Як стати блум

Як стати феєю Вінкс?

Останнім часом все більше набирає популярність мультсеріал "Клуб Вінкс: школа чарівниць". Головними героїнями даного серіалу є дівчата-феї, які волею долі зустрілися і об’єдналися для того, щоб рятувати світ від усіляких нападів темних сил. Кожна фея є дівчиною, у кожної феї свій характер, своє особисте життя, проблеми та інше. Дуже багато дівчаток і дівчата хочуть отримати магічні здібності, якими володіють феї Вінкс, тому ми вирішили знайти такі ритуали, за допомогою яких кожен бажаючий міг би стати феєю Вінкс та отримати їхні здібності. Отже, в нашій сьогоднішній статті ми б хотіли розповісти, як стати феєю Вінкс: Блум, Флорою і Стеллою, але про все по порядку.

Як стати Вінкс Блум

Що ми знаємо про Блум, і що може нам допомогти стати такою ж, як вона, і отримати магічну силу? Блум народилася на планеті Доміно в дуже могутньої королівській родині, але коли вона була ще зовсім крихіткою, на їх планету напали три дуже старі і великі злі відьми. Щоб Блум врятувалася, її відправили через портал на нашу планету, де її виявили і всиновили пожежний Майк зі своєю дружиною Ванессою. У міру свого дорослішання Блум весь час мріяла отримати які-небудь магічні здібності. Вона не підозрювала про те могутність, яким володіла по праву народження. Її улюбленими книгами були книги про фей і їх здібностях. Магічні здібності Блум відкрила в собі, коли їй було 16 років. Як з’ясувалося пізніше, сила Блум — це стародавня магія Дракона — найсильніша магія чарівного світу. Як же можна отримати силу цієї магії? Для цього необхідно виконати наступний ритуал.

Ритуал Блум *

Щоб стати Блум, необхідно дістати три великих чорних свічки, відлитих з чорного воску, і три звичайних мілка (червоного, помаранчевого і жовтого кольорів). Далі потрібно дочекатися повного місяця. Коли настане день повного місяця, необхідно піти в ванну, вимкнути світло і запалити три свічки, поклавши їх на підлогу перед собою в одну лінію. Після того як свічки трохи погорять, необхідно накреслити навколо себе три кола. Свічки при цьому повинні знаходитися всередині кіл. Перше коло — жовтий, малюється жовтим дрібному і найближче до вас (він символізує полум’я вогню і зароджується в вас силу), друге коло — помаранчевий і третій — червоний. Всі вони — кольори справжнього вогню. Після того як ви все зробили, вам необхідно закрити очі і спробувати розслабитися, поступово розслабляючи кожен м’яз свого тіла (максимально, наскільки це можливо), але при цьому вам необхідно перебувати в сидячому положенні. Після того як ви остаточно розслабитеся, спробуйте вслухатися в тишу, побачити закритими очима, відчути шкірою те, що відбувається навколо. Ви повинні побачити, як навколо вас вихором кружляють феї вогню. Вони завжди там, де їх стихія — вогонь. Тихенько, намагаючись не злякати їх, попросіть їх наділити вас силою вогню. Просіть якомога більше жалісливо й емоційно. Феї завжди славилися тим, що допомагали людям. Якщо ви розжалобити їх, то вони проллють на вашу голову особливий еліксир сили. Ви відразу ж відчуєте це! Негайно подякуйте фей, загасіть свічки і лягайте спати. Трансформація станеться вночі уві сні. Вранці ви прокинетеся вже не людиною, а феєю вогню — такий же, як Блум!

Як стати феєю Вінкс Флорою

Флора народилася на планеті Лінфен, де вся магія пов’язана зі всілякими рослинами і силою Землі. Це мирна, тиха, спокійна і стародавня магія. Тому Флора намагається боротися зі своїми ворогами мирними шляхами. Кімната Флори завжди усипана рослинами, пелюстками різних кольорів і бутонами дивних рослин. Флора любить варити усілякі зілля для певних цілей. Якщо ви відчуваєте особливу любов до рослин, дбаєте про них і хочете опанувати силою даної магії, то для цього необхідно виконати наступний ритуал.

Ритуал Флори *

Для того щоб стати Флорою, на жаль, доведеться приготувати самій наступне зілля (на жаль, це єдиний спосіб, який нам знайшлося знайти в Інтернеті). Вам необхідно дістати такі інгредієнти: кунжут, ріпчаста цибуля, часник, свіжий виноград, сушене листя смородини, дуба, горобини і вільхи, корінці ялівцю, будяків і Карельської берези. Також знадобляться насіння маку, свіжі ягоди чорниці, лохини, насіння бананового дерева і молоді пагони авокадо. Всі перераховані вище інгредієнти необхідно зібрати разом і тричі гарненько промити свіжою джерельною водою, а потім перемолоти в порошок. У результаті всіх цих операцій з рослин виділиться особлива есенція, яку необхідно зібрати в колбу. Есенцію в колбі необхідно зберігати в темному місці і тричі за місяць виносити під місячне світло, щоб вона набрала силу і змогла трансформуватися. Після закінчення місяця необхідно відкрити колбу і помазати її вмістом свою шкіру в трьох місцях, а потім відразу ж змити її. Запевняю вас, вже через кілька годин ви відчуєте, як починаєте перетворюватися. У вас відкриються реальні можливості, такі ж, як у Флори.

Як стати феєю Вінкс Стелою

Стелла — дивовижна і особлива фея. Її доля непроста і не настільки вже й щаслива. Стелла народилася на планеті Солярію. Її батьки — Радіус і Місяць, король і королева планети Солярію, розлучилися, через що сама Стелла дуже сильно переживала. До того ж, Стелла була досить негарним дитиною. Але в один прекрасний день Стелла вирішила все поміняти! Стелла придбала силу Сонця, Місяця, зірок і своїх батьків, ставши при цьому однією з найкрасивіших фей магічною реальності. Якщо ви тяжієте до зірок, космосу, Сонцю, Місяцю та іншим небесним тілам і хочете отримати магічні здібності прямо зараз, то поспішіть виконати наступний ритуал.

Ритуал Стелли *

Можливо, ви чули про це ритуалі, але люди "злегка" спотворили його з часом. Набути магічну силу дійсно легко, відбувається це миттєво, але необхідна одна умова. Перебуваючи по коліно в теплій морській воді, відбиваючись у поверхні моря, серед відбиваються навколо вас зірок, Місяця і з дзеркалом, що підсилює магічну трансформацію, необхідно побачити падаючу зірку. В ту ж мить треба встигнути вигукнути наступне заклинання: "Sapage zodim duibe, od noasa quanis, adarocahebe dorepehali caosagis odo fabonutas peripesol tabeliore!". Вимовивши це заклинання, ви в ту ж секунду будете наділені силою, яка перевершує могутність Стелли.

P.S. На жаль, нам не вдалося знайти інформацію про те, як стати феєю Музою, Роксі і Лейлою. Ми були б вам дуже вдячні, якби ви поділилися цією інформацією в коментарях до даної статті. Заранее спасибо! Бажаємо вам вдалих магічних практик!

Ми не намагалися випробувати на собі дії описуваних ритуалів. Опису всіх ритуалів взяті з відкритих джерел в Інтернеті. Ми настійно рекомендуємо вам не використовувати їх в рамках вашої ж безпеки. Будьте акуратні, уважні і бережіть себе!

Перейти на сайт: Джерело


Share →